Zombie Apocalypse Survial
4.17 / 5


Zombie Apocalypse Survial Oyunu

En iyi Zombie Apocalypse Survial oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! Zombi Oyunları içerisinden yüzlerce ücretsiz oyun oyna.


Zombie Apocalypse Survial

Zombie Apocalypse Survial zombi oyunlarından bir tanesidir. Bu oyun içerisinde zombi kıyametinden kurtulmak herkes için zorunlu bir durumdur. Kıyamet ardından oyun içerisinde günlük aktiviteler belirlenir. Ardından silah, erzak ve zombi ölümleri gibi durumlar takip edilir.

Oyunun başlangıcında büyük bir zombi kıyameti başlar. Bu kıyamet ile birlikte oyun içerisinde yer alan herkes canını kurtarmak ister. Oyunda kalmak adına zombilerden kaçmak ve gerekli tüm teşkilatı hazırlamış olmak gerekiyor. Hatta belirli mühimmatların stok yapılması önem taşıyor.

Zombie Apocalypse Survial Oyna

Zombie Apocalypse Survial oyna üzerinden oyun severler heyecan veren zombi oyununu oynayabilirler. Son derecede eğlenceli zombi oyunlarından birisi olan Zombie Apocalypse Survial oyununda en sevilen korku hayranlarına şapka gibi hediyeler de gönderebilir.

Yine diğer kapak stilleri de tercih edilebilir. Oyun içerisinde pek çok farklı silah çeşitleri yer alıyor. Bu silahlar ile birlikte zombilerin saldırılarından kurtulmaya çalışıyor.

Zombi oyunu meraklıları için en iyi seçeneklerden birisi olan Zombie Apocalypse Survial içerisinde en önemli noktalardan birisi de güvenli bölgeleri bulmak oluyor. Bu bölgeler içerisinde savaş için gerekli hazırlıklar gerçekleştiriliyor.

Zombie Apocalypse Survial Nasıl Oynanır?

Zombie Apocalypse Survial nasıl oynanır konusu da oyun severlerin merak ettikleri detaylardan birisidir. Bu oyun içerisinde zombi kıyameti kopuyor. Sonrasında ise oyuncular silahlarını hazırlıyor. Ardından güvenli alana geçmek adına savaş başlıyor.

Zombie Apocalypse Survial Yapımcısı Kimdir?

Zombie Apocalypse Survial yapımcısı FunPlus International olarak bilinmektedir.


Etiketler : zombi zombie apocalypse silah funplus international kıyamet reklam

Zombie Apocalypse Survial oyunu oyna

Yorumlar
3 + 4 = ?