101' lerce Ücretsiz Zombi Oyunu Oynamak
oyun oyna - Zombilere duyduğunuz korku hissini unutun.
Zombi kıyameti, video oyunlarında ve filmlerde en çok kullanılan senaryolardan biri. Genellikle, kontrol altına alınamayan hızlı bulaşıcı bir hastalık tarafından ortaya çıkar. Böyle bir senaryonun akla yatkınlığı, zombi oyunlarının internette bu kadar popüler olmasının bir nedenidir. Bu korkunç senaryoyu gerçek zamanlı olarak deneyimlemenize yardımcı olacak yüzbirlerce ücretsiz zombi oyunu var.

En iyi zombi oyunlarını çevrimiçi oyna

Zombi sürülerine karşı hayatta kalmak eğlenceli bir mücadele olabilir. Ama bazen araba sürerken sadece zombileri ağır çekimde ezmek istersiniz.
Bu kıyamet senaryosunu deneyimlemenin bir başka heyecan verici yolu da arkadaşlarla çevrimiçi olmaktır. Yukarıdan aşağıya zombi öldürme kargaşası için Zombs Royale veya Zombie Hunters Online'a göz atın.
Aradığınız zombi kıyamet oyununun tadı ne olursa olsun, onu burada bulacaksınız. Daha birçok en iyi başlık için koleksiyona göz atın.

Zombi Oyunları nelerdir?

Zombi oyunları, zombileri içeren korku oyunlarının bir alt türüdür. Onlardan biri olmamak için genellikle bu açgözlü yeniden canlandırılan cesetlerin ordularına karşı hayatta kalmanız gerekir. Genellikle bir hayatta kalma unsuru vardır, ancak çok oyunculu, tek oyunculu, 2D platform oyunları ve zombi içeren daha birçok oyun bulacaksınız.

Ücretsiz çevrimiçi zombi oyunlarımızdan herhangi birinde başarı gösterin. Şimdi oyun oynatıcı web sitesinde oynayın.