Red Light Green Light
3.89 / 5


Red Light Green Light Oyunu

En iyi Red Light Green Light oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! Süreli Oyunları içerisinden yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Red Light Green Light oyunuRed Light Green Light oyunuRed Light Green Light

Oyun severlerin bir numaralı tercihi olan Red Light Green Light, çılgın oyuncuların yer aldığı bir oyundur. Ücretsiz oluşu ile dikkat çeken bu oyunda, süreniz bitene kadar hedef noktasına ulaşmanız gerekiyor. Tam ekran modunda oynanabilen bu oyun, son dönemlerde iyice popülerlik yakalamıştır.

Red Light Green Light Oyna

Red Light Green Light oyna kısmı ile kırmızı ışık, yeşil ışık oyununda yer alabilirsiniz. Kayıt ve indirme gerektirmeden de oynayabileceğiniz bu oyundan ayrılmak istemeyeceksiniz.  Bir Netflix dizisinden esinlenen bu oyun, eğlenceli bir deneyim olacak.

Red Light Green Light Nasıl Oynanır?

Red Light Green Light nasıl oynanır? Adeta bağımlılık yaratan bu oyunu oynamak oldukça basit. Fare ya da parmağınızı ekranda (oyun oyna) geri, ileri, sağa ve sola kaydırarak oyunun tadını çıkabilirsiniz. Hakimiyetin tamamen sizde olduğu bu oyunda, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile.

Red Light Green Light Yapımcısı Kimdir?

Red Light Green Light yapımcısı kimdir diye merak ediyor olabilirsiniz. Da Got That Dope bu oyunun yapımcısı olarak karşımıza çıkar.
Etiketler : ücretsiz netflix basit Da Got That Dope

Red Light Green Light oyunu oyna

Yorumlar
6 + 2 = ?