ForceZ io
4.29 / 5


ForceZ io Oyunu

ForceZ.io klasik savaş oyunlarından bir tanesidir. Biri birilerinden farklı olan haritalar üzerinde farklı silahlar tercih edilerek rakipleri yok etmek için kullanılan eğlenceli savaş oyunları arasındadır.

ForceZ io oyunuForceZ io oyunuForceZ.io

ForceZ.io klasik savaş oyunlarından bir tanesidir. Biri birilerinden farklı olan haritalar üzerinde farklı silahlar tercih edilerek rakipleri yok etmek için kullanılan eğlenceli savaş oyunları arasındadır. Oyun genelinde biri birinden farklı olan haritalar yer alıyor.

Oyuna başlarken bu haritalardan bir tanesi seçilerek başlanır. Seçilen haritalar üzerinde farklı silahlar kullanılarak uzun süre boyunca oyunda kalarak rakipleri vurarak yok edilerek puanlar toplanıyor. Online oyun severler için eğlenceli bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

ForceZ.io Oyna

Çevrimiçi olarak bilgisayarlara indirmek zorunda kalmadan oynanacak ForceZ.io oyun savaşı kullanıcıların sonuna kadar hissedecekleri eğlenceli oyunlardan bir tanesidir. Harita seçilerek başlanılan oyunun genelinde asıl hedef, rakipleri vurarak puan toplamak ve oyunda daha çok kalmaktır.

Oyunda birçok farklı özelliklerde silahlar yer alıyor. Kullanıcılar istedikleri silahları seçerek oyunda daha uzun süre kalabilmek için mücadele ediyor.

ForceZ.io Nasıl Oynanır?

ForceZ.io nasıl oynanır merak edilmektedir. Oldukça basittir. Bilgisayarlardan çevrimiçi bir şekilde giriş yapmak yeterli olacak. İhtiyaç olan tek şey bir Mouse ve klavye olacak. Klavye ile genel kontroller sağlanırken Mouse ile genel hareketler verilecek.

Oyuna giriş yaptıktan sonra bir kullanıcı adı belirlenecek, haritalar ve farklı özelliklerdeki silahlar tercih edilerek oyunda rakipleri öldürmek için başlanacak.

ForceZ.io Yapımcısı Kimdir?

ForceZ.io yapımcısı kimdir sorusu netlik kazandı. Oculus Rift için Roblox VR tarafından piyasaya sürülmüştür.
Etiketler : forcez io klasik harita genel eğlenceli puan silah Oculus Rift Roblox VR

ForceZ io oyunu oyna

Yorumlar
6 + 1 = ?