Drunken Spin Punch
4.29 / 5


Drunken Spin Punch Oyunu

Drunken Spin Punch, çevrimiçi bir oyundur. Rakibinizi yenmek için, kollarınızı tam hızda döndürmeniz gerekiyor. Bunun için bilgisayarın ya da telefonun yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Elinizden geldiğince rakibe vurarak onu yenmeye çalışmanız gerekiyor.

Drunken Spin Punch oyunuDrunken Spin Punch oyunuDrunken Spin Punch

Drunken Spin Punch klasik savaş oyunlarından bir tanesi olma özelliği taşır. Hem uygulamadan hem de tarayıcıdan oynanabilen bu şahane oyunda çöp adamlar vardır. Bu çöp adamlar birbiri ile savaşırlar. Kontrol edilemeyen dönüş yumruklarını yönetmek tamamen size kalmıştır. Ücretsiz bir biçimde oynanabilen bu oyun son derece eğlencelidir.

Oyunda 5 puanı alan kişi oyunu kazanmış olacaktır. İki kişilik oyunların en sevileni olan Drunken Spin Punch, çevrimiçi bir oyundur. Rakibinizi yenmek için, kollarınızı tam hızda döndürmeniz gerekiyor. Bunun için bilgisayarın ya da telefonun yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Elinizden geldiğince rakibe vurarak onu yenmeye çalışmanız gerekiyor.

Drunken Spin Punch Oyna

Drunken Spin Punch oyna kısmından bu eğlenceli oyuna erişim sağlayabilirsiniz. İki kişilik çevrimiçi bir biçimde oynayacağınız bu oyunda, rakibi alt etmeniz gerekir.

Tüm gücünüzü kullanarak rakibi alt etmeniz gereken bu oyunda yapmanız gereken belli, kollarınızı tam hızda döndürmeniz!

Drunken Spin Punch Nasıl Oynanır?

Drunken Spin Punch nasıl oynanır sorusu oyun severler tarafından merak ediliyor. Kolay bir şekilde oynanan bu oyun, ülkemizde sevilen oyunlar arasına girmiştir.

Rakibinizi yenmek için, kollarınızı tam hızda döndürmeniz gerekiyor. Bunun için bilgisayarın ya da telefonun yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Elinizden geldiğince rakibe vurarak onu yenmeye çalışmanız (oyun oyna) gerekiyor.

Drunken Spin Punch Yapımcısı Kimdir?

Drunken Spin Punch yapımcısı kimdir? Kaplan JK  bu oyunun yapımcısıdır.
Etiketler : Kaplan JK çöp adam tarayıcı appstore hız rakip yön tuşu çevrimiçi

Drunken Spin Punch oyunu oyna

Yorumlar
9 + 8 = ?