World of Warships ücretsiz oynayın
Laptop Oyunları - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyunlar - Efsanevi Oyunlar

OYUN

World of Warships free

4 / 5


World of Warships, Kıbrıslı Wargaming şirketi tarafından 17 Eylül 2015'te yayınlanan deniz savaşı temalı multiplayer online oyundur. Oyunun özellikleri, aynı şirket tarafından geliştirilen World of Tanks ve World of Warplanes oyunlarına benzemektedir. Vikipedi

Çevrimiçi oynanabilen bu oyuna ücretsiz olarak kayıt yapabilirsiniz. Efsane gemilere zekice komuta ettiğinizde ödüller kazanırsınız.

Ödüllü çevrimiçi oyun; yirminci yüzyılın ilk yarısında büyük çaplı deniz savaşları dünyasına daldıran bir deniz harekatı MMO'dur. Epik savaşlar, çok tonlu deniz devlerinin çağının en büyük temsilcilerinden oluşan ekipler arasında zafer iddia etmek için dünyanın okyanuslarına karşı öfkeleniyor.

Savaşta zafere ulaşmak için, oyuncular çeşitli taktiksel kararlarda çok çeşitli stratejiler kullanmalıdırlar. Ani pusudalar, kurnaz komşu saldırıları, açık çatışma ve "kafa kafaya" saldırıları - kaptanlar, düşmana kesin bir darbe yapmak için ideal bir yol bulmak için çabalamalıdır.

World of Warships'teki taktik çeşitlilik, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok farklı savaş gemisinin dahil edilmesinden kaynaklanmaktadır: hava taşıtı taşıyıcıları , uzaktan hava desteği ve aşırı derecede çarpıcı hedefler sağlayabilen; okyanusun geniş kesimlerine karşı gücü yansıtan muazzam savaş gemileri ; değişen savaş koşullarına hızla cevap verebilecek hafif ve ağır kruvazörler ; Grup saldırılarında oldukça etkili olabilecek gizli ve çevik yıkıcılar . 


Etiketler : deniz savaşları oyunu savaş gemisi oyunları
World of Warships free oyunu oyna
Yorumlar
5 + 1 = ?