Zombie Sniper
4.29 / 5


Zombie Sniper Oyunu

En iyi Zombie Sniper oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! Nişan içerisinden yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Zombie Sniper oyunuZombie Sniper oyunuZombie Sniper

Zombie Sniper şahane bir keskin nişan oyunu olarak karşımıza çıkar. İnanılmaz harika bir oyun deneyimi yaşayacağınız Zombie Sniper’de zombileri öldürmek için mücadele edeceksiniz. Zombilerin şehri istila ettiği bu oyunda, hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz.

Zombilere karşı amansız bir mücadele vereceğiniz bu oyunda, siviller zombilere karşı savaşıyor! Çeşitli bölümleri olan bu oyun, nefes kesici bir etki yaratıyor. Bu oyunda usta bir nişancı olabilmeniz oldukça mümkün! Nefeslerin kesildiği bu oyunda, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız!

Zombie Sniper Oyna

Zombie Sniper oyna kısmından oyuna erişim sağlayabilirsiniz. Görevlerinizi başarı ile yerine getirerek, zombileri öldürmeniz gerekiyor!

Zombilere karşı başlatmış olduğunuz mücadeleden başarı ile kurtulmanız gerekiyor!

Zombie Sniper Nasıl Oynanır?

Zombie Sniper nasıl oynanır kısmı oldukça merak ediliyor. Bu oyunu son derece basit bir şekilde oynayabilirsiniz. Bilgisayarlardan çevrimiçi bir biçimde giriş yapmak yeterli olacak. Gereksinim duyduğunuz tek şey bir Mouse ve klavye olacak. Klavye ile genel kontroller sağlanırken Mouse ile genel hareketler verilecek.

Oyuna giriş yaptıktan sonra bir kullanıcı adı belirlenecek, kaliteli silahlar tercih edildikten sonra şehri istila eden zombiler öldürülmeye başlanacak!

Zombie Sniper Yapımcısı Kimdir?

Zombie Sniper yapımcısı kimdir sorusunun yanıtı inanılmaz merak ediliyor. Daha evvel Sniper Elite ve Zombie Army oyunlarını yapan Rebellion şirketi, bu oyunu ile de dikkat çekiyor. Sniiper Elite bu şahane oyunun yapımcısı olarak karşımıza çıkar.
Etiketler : zombi zombie sniper avcı

Zombie Sniper oyunu oyna

Yorumlar
3 + 5 = ?