Mountain Operation
3.89 / 5


Mountain Operation Oyunu

Mountain Operation oyna kısmından bu eğlenceli oyunda yer edinebilirsiniz. Nişan becerisi kazandıran oyunda, düşmanları yok etmek adına mücadele vereceksiniz.

Mountain Operation oyunuMountain Operation oyunuMountain Operation

Mountain Operation klasik bir atış oyunudur. Ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyun, çevrimiçi şekilde oynanmaktadır. İndirmeden ya da kayıt olmadan doğrudan tarayıcıdan da oynayabileceğiniz bu oyunda, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Nişan oyunlarını sevenlerin, tek solukta kendini bulduğu bu oyun inanılmaz eğlencelidir. 3D bir oyun olarak karşımıza çıkan Mountain Operation (oyun oyna), askeri bir oyun olma özelliği taşır.

Mountain Operation Oyna

Mountain Operation oyna kısmından bu eğlenceli oyunda yer edinebilirsiniz. Nişan becerisi kazandıran oyunda, düşmanları yok etmek adına mücadele vereceksiniz.

IOS ve Android uyumlu olan bu oyunu indirdikten sonra da oynayabilirsiniz. Daha çocuk çocukların oynadığı bu oyun, yetişkinleri de eğlendiriyor.

Mountain Operation Nasıl Oynanır?

 Mountain Operation nasıl oynanır sorusuna bir açıklık getirmek isteriz. Klavye ve mause yardımı ile oynayacağınız bu oyunda, yön tuşları kullanılmaktadır. Ücretsiz bir biçimde oynayacağınız bu oyunda inanılmaz eğleneceksiniz.

Mountain Operation Yapımcısı Kimdir?

Mountain Operation yapımcısı kimdir sorusu da bir hayli merak ediliyor. Double Fine tarafından yayınlanan bu oyunun yapımcısı David OReilly’dir.
Etiketler : David OReilly operasyon klasik atış çevrimiçi ücretsiz düşman

Mountain Operation oyunu oyna

Yorumlar
4 + 9 = ?