Grand Zombie Swarm
4.29 / 5


Grand Zombie Swarm Oyunu

Grand Zombie Swarm Grand Zombie Swarm ücretsiz şekilde oynanan bir oyundur. Online oynayabileceğiniz bu oyun, hedef oyunları kategorisinde yer alıyor.

Grand Zombie Swarm oyunuGrand Zombie Swarm oyunuGrand Zombie Swarm

Grand Zombie Swarm ücretsiz şekilde oynanan bir oyundur. Online oynayabileceğiniz bu oyun, hedef oyunları kategorisinde yer alıyor. Aile bireyleri ile eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayacağınız bu oyunu keşfetmek için daha fazla geç kalmayın.

Macera oyunları arasında yerini sabitlemiş olan bu oyun, kolay bir biçimde indiriliyor. Ücretsiz bir oyun deneyimi yaşayacağınız bu şahane oyundan bir türlü çıkmak istemeyeceksiniz.

Grand Zombie Swarm Oyna

Grand Zombie Swarm oyna kısmından bu oyunu kolayca indirebilirsiniz. Şahane bir heyecanla zombi öldüreceğiniz bu oyunu oynarken, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Özel görevlerin bulunduğu bu oyunda, çok türde silah bulunuyor. Bu özel silahlarla şehre inen yaratıkların peşine düşeceksiniz.

Grand Zombie Swarm Nasıl Oynanır?

Grand Zombie Swarm nasıl oynanır gelin hep beraber inceleyelim. Özel kuvvetler askeri olarak oynayacağınız bu oyunda, çeşitli görevleriniz bulunur. Farklı türde silahların yer aldığı bu oyunda hayatta kalmayı başarmanız gerekir.

Basit bir şekilde indirebileceğiniz ya da direkt tarayıcıdan oynayabileceğiniz bu oyun, tüm dünyada beğeni topluyor. Çeşitli görevlerin bulunduğu bu oyunda, heyecan her zaman dorukta olacak! Zombi baskınının olduğu bu oyunda, şehirde dolaşan yaratıkları öldürmeniz gerekiyor. Her yaşta bireyin keyifle oynayabileceği bu oyun, her geçen dün daha fazla kişi tarafından indirilmektedir.

Grand Zombie Swarm Yapımcısı Kimdir?

Grand Zombie Swarm yapımcısı kimdir sorusu bir hayli merak ediliyor. Yapımcısı Tank Trouble olan bu oyun, büyük bir beğeni topluyor.
Etiketler : Tank Trouble ücretsiz hedef swarm zombie aile görev tarayıcı asker özel kuvvetler

Grand Zombie Swarm oyunu oyna

Yorumlar
4 + 2 = ?