Skribbl io
4.17 / 5


Skribbl io Oyunu

En iyi Skribbl io oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! MMORPG Oyunları içerisinden yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Skribbl io oyunuSkribbl io oyunuSkribbl io

Eğlenirken öğrenmek, zekanı kullanmak istiyorsan, Skribbl io oyunu tam da sana göre! Çizim yaparken eğlendiren oyunda bir oyuncu çizim yaparken, diğer oyuncu çizdiği şeyi tahmin etmeye çalışır. Puan hedefine ulaşan oyuncu, oyunun galibi olur.

Oyun, odada bulunan kişiler arasında sırayla oynanmaktadır. Sırası gelen oyuncu, 80 saniye içerisinde çizimi tamamlamak zorundadır.

Skribbl io Oyna

Skribbl io oynamak için, sayfamıza ulaşmanız ve size sunduğumuz kelimelerden birini seçmeniz yeterlidir. Bunun yanı sıra kendi odanızı oluşturabilir, 50 kişiye kadar davetçinin katılmasını sağlayabilirsiniz.

İki farklı oda konusu bulunmaktadır. Eğlence ya da çizim konularından birini seçerek, arkadaşlarınızla sınırsız eğlenceye başlayabilirsiniz.

Eğer arkadaşlarınızla oynamak istemiyorsanız, rastgele kişilerin bulunduğu odalara katılabilir ve tanımadığınız insanlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sohbet alanında tahminlerinizi yazabileceğiniz gibi, tanımadığınız oyuncularla sohbet de edebilirsiniz.

Skribbl io nasıl oynanır

Skribbl io nasıl oynanır sorusu, oyunu yeni keşfeden birçok kişi tarafından merakla araştırılmaktadır. Çizim sırası size geldiğinde, karşınızda 3 farklı seçenek bulunacaktır. Kelimelerden birini seçerek, 1 dakika 20 saniye içerisinde (80 sn.) çizmeniz gerekmektedir.

Sıra sizde değilse ve başka bir oyuncu çizim yapıyorsa, sohbet alanından tahmininizi belirmeniz gerekecektir. Hızlı olan, her zaman kazanır. Çok oyunculu tahmin ve çizim oyunu olan Skribbl io oyunu sonunda, en fazla puana sahip olan kişi kazanacaktır.
Etiketler :

Skribbl io oyunu oyna

Yorumlar
2 + 5 = ?