Paper IO 2
4.17 / 5


Paper IO 2 Oyunu

En iyi Paper IO 2 oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! MMORPG Oyunları içerisinden yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Paper IO 2 oyunuPaper IO 2 oyunuPaper. IO 2

Paper. IO 2 çevrimiçi ve çok oyunculu bir oyundur. Bu oyun içerisinde alanın mümkün olduğu kadar genişletilmesi gerekir. Çevrimiçi oyunda rakiplerden çalmak adına kağıt blokları kullanılır. Olabildiğince fazla yer kaplanır. Böylelikle de lobi içerisinde en yüksek puan toplanmaya çalışılır.

Kıyasıya rekabetin yer aldığı çevrimiçi oyunda kazanma savaşı heyecanı giderek daha da katlıyor. Oyun içerisinde daire alanda yeni yerler keşfetmek adına oyuncular kendi alanlarına yeni yerler katıyorlar. Eğer oyuncular yeni yerler keşfederken kendi yollarına ya da rakiplerinin yollarına çarparlarsa eleniyorlar.

Paper. IO 2 Oyna

Paper. IO 2 oyna seçeneği üzerinden oyun severler bu oyunu oynayabilirler. Oyun içerisinde olabildiğince alanlarını genişleterek rakiplerinin önlerine geçebilirler. Kıyasıya bir kazanma savaşının yer aldığı oyun içerisinde son derecede eğlenceli zaman geçirebilirler.

Oyun içerisinde oyuncular eğer başka bir rakiplerinin çizgilerine basarlarsa da onu saf dışı bırakmış oluyorlar. Bu nedenle de rakiplerin çizgilerini bulmak ve onları saf dışı bırakmak oyunun heyecanını artırıyor.

Paper. IO 2 Nasıl Oynanır?

Paper. IO 2 nasıl oynanır sorusu oyun severlerin bu oyuna dair en çok merak ettikleri detaylar arasında yer alıyor. Oyun içerisinde oyuncuların kendi alanları büyüdükçe giderek derece yapabiliyorlar.

 Yine rakiplerinin alanlarına saldırıda bulunarak onların topraklarını da kendi alanlarına ekleyebiliyorlar. Aynı zamanda düşmanlarının saldırılarından da korunarak oyunun keyfini katlayabilirler.

Paper. IO 2 Yapımcısı Kimdir?

Paper. IO 2 yapımcısı Voodoo olarak biliniyor.
Etiketler : çevrimiçi çok oyunculu yol savaş rakip kazanmak

Paper IO 2 oyunu oyna

Yorumlar
2 + 4 = ?