Mini Royale 2 io
4.17 / 5


Mini Royale 2 io Oyunu

En iyi Mini Royale 2 io oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! MMORPG Oyunları içerisinden yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Mini Royale 2 io oyunuMini Royale 2 io oyunuMini Royale 2 io

Battle Royale oyunu olan Mini Royale 2 io, Mini Royale oyununun devamıdır. İndirmeden oynanan oyunlar arasında bulunan oyun, oldukça eğlenceli ve macera doludur. İnternetten oynanan bu oyunda asıl amaç, oyun sonuna kadar hayatta kalmaktır. Oyunun sonuna kadar hayatta kalan oyuncu, 1. Olur. 15 farklı silah bulunan oyunda strateji kullanabilir, el bombaları atabilir ve pencereleri kırabilirsiniz. Bunun yanı sıra karakterinizi özelleştirebilir, kendinize has bir stil belirleyebilirsiniz.

Mini Royale 2 io Oyna

Hayatta kalma oyunu olan Mini Royale 2 io oyununda, paraşütle iniş yapılmaktadır. Oyuna başlar başlamaz ihtiyacınız olan nesneleri ve silahları bulmanız gerekmektedir.

Harita üzerinden takip edebileceğiniz rakiplerinizi etkisiz hale getirerek, hayatta kalan tek kişi olun. Oyun içerisinde el bombası fırlatabilir, dron kullanarak ganimetleri toplayabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer oyunculardan faydalanabilir, bonus kullanabilirsiniz.

Mini Royale 2 io Nasıl Oynanır?

Oyuna başlarken, dağıtım konumunuzu seçin. Paraşütünüzü kontrol ederek, belirlediğiniz noktaya inin. Karaya iniş yaptıktan sonra tüm evleri gezerek silah ve diğer savaş ekipmanlarını toplayın. Evleri gezmenin yanı sıra, uçakları vurarak da ödül toplayabilirsiniz. Oyun içerisinde bazı zamanlarda kimyasallar tetiklenmektedir. Bu kimyasallardan etkilenmemek ve korunmak için, güvenli bölgede kalmalısınız.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, oyunda hayatta kalan tek oyuncu ol!

Mini Royale 2 io Kimin?

Mini Royale io oyun serisinin yaratıcısı, Alex Paley’dir.
Etiketler :

Mini Royale 2 io oyunu oyna


Yorumlar
4 + 7 = ?