Deeeep io
4.17 / 5


Deeeep io Oyunu

En iyi Deeeep io oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! MMORPG Oyunları içerisinden yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Deeeep io oyunuDeeeep io oyunuDeeeep io

Deeeep io, Agar io benzeri oyunlar arasındadır. Balık formunda karakterlerle oynanan oyun, yem yeme ve büyüme mantığıyla ilerlemektedir. Oyunda yemleri yiyerek büyüyebilir, sizden daha küçük olan balıkları yiyerek gelişebilirsiniz.

Çeşitli deniz canlıları arasında hayatta kalmaya çalıştığınız oyun, okyanusun derinliklerinde geçmektedir.

Deeeep io Oyna

Çevrimiçi şekilde, bilgisayarınıza indirmeden oynayabileceğiniz Deeeep io, heyecanlı ve eğlenceli bir oyundur. Küçük bir balık olarak başlanılan oyunda asıl hedef, büyümenizi sağlayacak yemleri yutmaktır. Yeterince büyüdükten sonra, sizden daha küçük deniz canlılarını yiyerek yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Her yaratık, farklı özelliklere sahiptir. Derinlerde kalarak daha fazla yem bulabileceğiniz gibi, karakterinizin ihtiyaç duyduğu basıncı da derinlerden karşılayabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken en önemli detay, karakterinizin neye ihtiyaç duyduğudur! Her balığın yaşam koşulları birbirinden farklıdır. Bazı balıklar sabit durarak can toplarken, bazılarının daha derinlere yüzmesi gerekmektedir.

Deeeep io Nasıl Oynanır?

Deeeep io oyunu, oldukça basit bir şekilde oynanmaktadır. İhtiyacınız olan tek şey, Mouse ve klavye. Deeeep io oyununda Mouse ile genel hareketleri sağlarken, klavyeyle genel kontrolleri gerçekleştirebilirsiniz.

Oyuna giriş yaptıktan sonra adınızı yazabilir ve balığınızı seçerek oynamaya başlayabilirsiniz. Deeeep io’da 1. Olmak için yapman gereken tek şey, daha fazla balığı avlamak ve yem tüketmek.

Deeeep io Yapımcısı Kimdir?

Federico Mouse tarafından yapılan Deeeep io, en çok oynanan online oyunlardan birisidir. 
Etiketler : Federico Mouse deeep

Deeeep io oyunu oyna

Yorumlar
5 + 8 = ?