Bob The Robber 3
4.29 / 5


Bob The Robber 3 Oyunu

En iyi Bob The Robber 3 oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! MMORPG Oyunları içerisinden yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Bob The Robber 3 oyunuBob The Robber 3 oyunuBob the Robber 3

Başarılı bir hırsız olmak için kıyasıya mücadele vereceğiniz Bob the Robber 3 oyunu, macera oyunları arasında oldukça popülerdir. Güvenliğe yakalanmadan çeşitli soygun işlerini başarılı şekilde yapmanız gerekmektedir. Yolunuza çıkan engelleri aşın, güvenliği ve kötü adamları bayıltarak yolunuza devam edin!

Bob, şimdi çok heyecanlı bir göreve sahip.

Bob the Robber 3 Oyna

Bob the Robber 3 oynamak isteyen kişiler, hızlı ve kararlı olmalıdır. Askeri istihbarat tarafından görevlendirilen Bob, gizli üsleri ortaya çıkarmak için çabalıyor. Oyunun tek amacı güvenlik güçlerine yakalanmadan soygunu gerçekleştirmek.

Bob the Robber 3 Nasıl Oynanır?

Bob the Robber 3 nasıl oynanır sorusu, oyunu yeni keşfeden kişiler tarafından merak edilmektedir. 1. Ve 2. Oyunu oynayan kişiler, 3. Bölümde daha eğlenceli vakit geçirebilecek. Soygunu yarım bırakmak istemeyen ve başarılı şekilde tamamlamak isteyen Bob the Robber 3, güvenlik gidene kadar saklanmak zorunda.

Saklanmayı başaramayan Bob, güvenliği etkisiz hale getirerek yoluna devam edebiliyor. Oyunun başında çıkan yönergeler, oyunun nasıl oynandığı konusunda fikir vermekte ve daha kolay hale getirmekte.

Bob the Robber 3 Geliştiricisi Kimdir?

Bob The Robber 3, Meow Beast tarafından geliştirilen seri oyundur. Bob The Robber 3’ün ardından 4. Bölüm de yayındadır.

Bob The Robber 3 Yayın Tarihi

Temmuz 2016’da yayın hayatına başlayan Bob the Robber, belirli aralıklarla yeni bölümleri yayınlamaktadır.

 
Etiketler : soyguncu bob hırsız macera gamedistribition

Bob The Robber 3 oyunu oyna

Yorumlar
5 + 8 = ?