Hair Challange Online
4.29 / 5


Hair Challange Online Oyunu

Hair Challange Online oyunu pek çok oyun sever tarafından büyük bir keyifle oynanıyor. Oyun içerisinde farklı renkte saç parçaları bulunuyor.

Hair Challange Online oyunuHair Challange Online oyunuHair Challange Online

Hair Challange Online oyunu pek çok oyun sever tarafından büyük bir keyifle oynanıyor. Oyun içerisinde farklı renkte saç parçaları bulunuyor. Daha çok kızlara hitap eden bu oyun içerisinde oyun severler, bebeğin saçlarının en uzun haline gelmesi için uğraşıyorlar.

Oyun severler parkur üzerinde yer alan farklı saç parçalarını topluyor ve bu parçalar ile birlikte kızın saçını uzatmaya çalışıyorlar. Böylelikle de tüm bölümleri atlayarak kızın saçının olabilecek en uzun seviyeye gelmesini sağlıyorlar.

Hair Challange Online Oyna

Hair Challange Online oyna seçeneği üzerinden oyun severler bu eğlenceli oyunu oynama imkanı elde edebilirler. Oyun içerisinde her bölümün sonunda kızın saç boyu ölçülür. Böylelikle de elde edilen skorun ne olduğu ortaya çıkar.

Oyuncuların büyük bir keyifle oynadıkları Hair Challange Online oyunu içerisinde jüri üyeleri de yer alıyor. Jüri üyeleri önünde toplanan saçlar ardından kızın saçları aşağı doğru sarkıtılır. Böylelikle de bölüm sonunda oyuncuları bekleyen jüri üyelerinin beğenilerine sunulur.

Hair Challange Online Nasıl Oynanır?

Hair Challange Online nasıl oynanır sorusu da pek çok oyun severin merak ettikleri konular arasında yer alıyor. Bu oyun fare ya da ekran üzerinde parmağın hareket etmesi ile kolaylıkla oynanıyor. Oyunda parkur üzerinde yer alan farklı saçlar toplanıyor ve sonunda kızın saçlarına ekleniyor. Böylelikle de Rapunzel misali kızın saçları uzatılıyor.

Hair Challange Online Yapımcısı Kimdir?

Hair Challange Online yapımcısı Dobgame olarak bilinmektedir.
Etiketler : Dobgame hair saç yarışma online bebek

Hair Challange Online oyunu oyna


Yorumlar
3 + 3 = ?