City Truck Driver
4.29 / 5


City Truck Driver Oyunu

En iyi City Truck Driver oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! Kamyon Oyunları içerisinden yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

City Truck Driver oyunuCity Truck Driver oyunuCity Truck Driver

City Truck Driver oyun oyna; çevrimiçi ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun türüdür. İndirme ya da kayıt yapmadan oynayacağınız bu oyun, büyük bir ilgi görüyor. Tam ekran modunda oynayacağınız oyun, size zamanın nasıl geçtiğini bile unutturacak. Harika maceraları atlatacağınız bu oyunda, büyük yüklerinizi bir kamyon simülatöründe taşıyacaksınız.

Eğlenirken, harika bir oyun deneyimi yaşayacağınız City Truck Driver, daha çok çocuklar tarafından tercih ediliyor. Yüzlerce özelliği bulunan bu oyun, herhangi bir cihazla uyumlu olma özelliği taşır. Aksiyon türünde bir oyun olan City Truck Driver’den hiç çıkmak istemeyeceksiniz.

City Truck Driver Oyna

City Truck Driver oyna kısmıyla şehirde bir kamyon sürücüsü olabilirsiniz. Büyük şehrin, ağır yüklü kamyonlarını süreceğiniz bu oyunda 3 boyutlu bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Bu inanılmaz simülatör oyununda, direksiyon ve hakimiyet tamamen sizin elinizde! Daha fazla geç kalmadan bu şahane oyunu deneyimleyiniz.

City Truck Driver Nasıl Oynanır?

City Truck Driver nasıl oynanır sorusuna bir açıklık getirmek isteriz. Devasa kamyonları süreceğiniz bu oyunda, size verilen görevleri yerine getirerek oyunu sürdüreceksiniz.

Özgürce süreceğiniz kamyonunuzla, rakiplerinizle yarışacaksınız. Yön tuşları ile oynayabileceğiniz bu oyundan hiç çıkmak istemeyeceksiniz. 3 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan bu oyun 3D grafiklere (oyun oyna) sahiptir.

City Truck Driver Yapımcısı Kimdir?

City Truck Driver yapımcısı kimdir? SCS Software tarafından geliştirilen bu oyun, birçok kişi tarafından tercih ediliyor.
Etiketler : city tır simülasyon ücretsiz indirmeden sürücü SCS Software kayıtsız çok oyunculu

City Truck Driver oyunu oyna

Yorumlar
7 + 8 = ?