Ruby Blast

Gerçek Oyunlar Oyun Seç Türkçe Oyunlar

Zynga ‘nın facebook kullanıcıları için çıkarmış olduğu yeni oyun Ruby Blast diğer Zynga oyunları gibi puan sistemli olacak. Her zaman olduğu gibi yine arkadaşlarınızla yarışacaksınız. Ruby Blast oyunu bir çeşit balon patlatma oyunudur. Ama bu oyunda balonlar yok. Balonların yerine elmaslar var. Işıltılı ve göz kamaştırıcı elmaslar. Oyunun amacını bütün elmasları eşleştirip bitirmek olduğunu düşünüyorsunuz değil mi ? Bende oynamadan önce öyle düşünmüştüm. Ama Zynga aklını kullanarak bu tür bir oyuna farklı bir türe çevirerek zevkli bir oyun ortaya çıkarmış.

Diyeceksiniz ki nasıl bir oyundur bu Ruby Blast ? Hemen açıklıyorum. Oyunda elmasları kendi renkleriyle eşletirerek patlatıyorsunuz. Peki diğer oyunlardan farkı ne bu oyunun ? Farkı şu alt tarafta bulunan kayaları patlatarak inebilidiğiniz kadar aşağıya inmek. 25 saniye içinde kayaları patlatmanız gerekiyor. Belirli bir çizgiyi geçtikten sonra bölümü başarıyla tamamlamış oluyorsunuz.

Ruby Blast oyunu çıktı. Şimdi Oynayın.

Ne kadar çok aynı renkte elması bir araya getirerek patlatırsanız o kadar çok puan alırsınız.Bu tür oyunları oynamak aslında çok basittir. Sadece sonraki hamleleri düşünün.Bu tur oyunlar zekamızın gelişmesine yardımcı olur. Bizlere hızlı düşünebilmeyi öğretir. Kendimizi geliştirebiliriz bu tür oyunlarla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.