Raven Skye City – Şehir Kur Yönet Oyunu

Raven Skye City Link Paylaş Ravenskye City Komşu Ekle Ravenskye City Oyunu
Raven skye City oyununa başlarken
Ravenskye City oyunu, yeni bir Facebook oyunu. Bazı çizgi filmlerde ve sinema filmlerinde karşılaştığımız gökyüzünde hareket edebilen kara parçalarını, bu karaparçalarının üzerinde yaşam yapılarını gözlerinizin önüne getirin. Bu yeni facebook oyunları arasına katılan Ravenskye City oyunu da, gökyüzünde inşa edilen bir şehir olarak tasarlanmıştır. Oyunun amacı bir şehri yeniden inşa etmektir.Şehir bölgesinde farklı türlerde asmalıklar, ağaçlar, virane yapılar, enkazlar ve kayıp gizemli binalar bulunmaktadır. İlginç maceraların yer aldığı Ravenskye City oyununu oynarken farklı duygular içinde, bugüne kadar hiç duymadığınız ve kimsenin sizlerle paylaşmadığı yaşam bilgilerini öğreneceksiniz. Yapıları inşa etmek için, özel öğelere ihtiyaç duyacaksınız. Ravenskye şehrini oluşturacağınız bölgenizde bulunan asmalar ve enkazlardan özel ravenskye city itemlerini toplayacaksınız. Ravenskye City itemlerini kolaylıkla bulmanız ve parçaları
tamamlamanız için sizlerle city oyun sayfalarımızda paylaşımlarda bulunacağız.
Ravenskye city oyunu sayfamızı takip etmeyi unutmayın!
Ravenskye Şehir yapılanmasında, alanlara ihtiyacınız olacak. Bir yapı temeli yerleştirmek için, asmalıkları ve diğer Ravenskye öğlerini temizlemeniz gerekecektir. Ayrıca Facebook arkadaşlarınızla birlikte şehrinizi kısa zaman da tamamlayabilirsiniz. Oyun oynamaya başlarken, ilk görevler size anlatılmaktadır.
Yeni bir şehir kuruluyor.
Ravenskye şehir oyununda ilk olarak merkez yönetim binasını kuracaksınız. Temel Ravenskye görevlerini bu binadan öğrenecek ve hemen görev tamamlamaya çalışacaksınız. Şehrinizin güzel görünmesi için çeşitli yollar ve süs eşyalarını skye marketinden satın alabilirsiniz. Elbette Ravenskye para kazanma ve Ravenskye görev tamamlama püf noktalarını sizlerle paylaşacağız. Ravenskye hileleri ile karşınıza çıkacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. Facebook oyunlarından para, altın, özel item, komşu ziyaretleri, şöhret ve enerji ihtiyacı oyun oynamak için en büyük ihtiyaçlardan. İnsanların gıda ihiyacı gibi oyunlarda enerji istenmekte. Ravenskye şehir binalarını yerleştirmek için, inşa menüsünü kullanınız. Bu oyunda; castleville oyununa göre benzer yapılar bulunmakta olduğu gibi, farklı yapılar ve farklı  nesneler de bulunmakta. Görevleri tamamlarken, enkazları kaldıracaksınız, eski yapıları restore edeceksiniz. Farklı üretim binalarını restore ederek, şarj etme işlemlerini yerine getireceksiniz.
Ravenskye City enerji topla!
Ravenskye city oyununda daha çok enerji toplamak için; komşularınızı ziyaret edin ya Ravenskye city parası satın almayı deneyin. Enerjinin dışında özel Ravenskye city odunu satın almanız maliyetleri önemli ölçüde düşürecek ve zaman kazancı sağlayacaksınız. Komşularınızı ziyaret etmeniz, onların size enerji göndermesine fırsat verecektir. Komşularınız arasında hediye alışverişi yapmak da size şehir gelişiminde ve yapıların hızla tamamlanmasına, görevlerin daha kısa zamanda bitirilmesine imkan sağlayacaktır. Her görev tamamlandığında; daha çok altın (para), deneyim puanı, şöhret puanı, ravenskye itemleri ve yağma öğeleri kazanacaksınız.
Ravenskye City koleksiyonları topla!
Koleksiyonları tamamlamanız, Ravenskye city takas usulüyle çeşitli ürünleri kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu öğeleri bulmak ve hangi öğelerin kilidinin açıldığını görmek için Koleksiyonlar sekmesine tıklayın. Koleksiyon tamamlamaktan kazandığınız ürünleri görmek için depolama sekmesine tıklamayı unutmayın. Facebook oyunlarının vazgeçilmez tarım ürünlerini yetiştirmek için, şehir arazilerini görev tamamlayarak kazanmanız, arazi satın alma maliyetini düşürecektir.
Ravenskye City Canavarlarına Dikkat!
Çeşitli enkazları kaldırmanız temizlemeniz bir yana, asmalıkları ve bitkileri temizlerken farklı türlerde canavarlar ortaya çıkacaktır. Canavarları şehirden kovmak için tıklama yöntemini kullanacağınızı ve her tıklamada bir enerji harcayacağınızı unutmayın.
Ravenskye city oyununda totemleri restore etmek, binaları çalışır hale getirmek için taş, odun, sikke ve özel itemlerin gerektiğini unutmayın.
Ravensye city oyunu, Raven skye city oyna, Ravenskye şehri tasarla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.