PUBG OYUNU

Gerçek Oyunlar
PUBG

Çok Oyunculu Online Savaş oyunu (PUBG) çevrimiçi bir çok oyunculu oyundur. Bir savaş royası oyununa katılacaksın. Yalnız bir oyuncu olarak oynayın veya dört oyuncuya kadar olan bir ekibe katılın ve harita üzerinde yolunuza devam edin! Bir şampiyon ol ve savaş alanını fethet!

PlayerUnknown’s Battlegrounds, PUBG olarak da bilinen çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Savaş rotasına katılacak ve en son ayakta durmaya çalışacaksınız. Oyun, ünlü Brendan “PlayerUnknown” Greene tarafından oluşturulan modlara dayanmaktadır. Diğer oyunlar için yaratılmışlar. Brendan, Battle Royalle filmini bir ilham kaynağı olarak kullandı ve başarılı oldu. Daha sonra tüm modlar Greene’nin yönetimi altında bağımsız bir oyun oluşturmak için kullanıldı.

Bu oyun çok yönlü bir oyuncu ve yeni başlayanlar için mükemmeldir. Aynı zamanda yüksek oranda tekrarlanabilir. Bu harika oyundan asla sıkılmayacaksınız! Çevrimiçi oyuncular Vortex’te şu anda çevrimiçi bilinmeyen savaş oynayın!

OYUN Emulator Gerektirir. 

PUBG OYUNU OYNA

PUBG
Android app on Google Play
Telefonundan oyna

PlayerUnknown’s Battlegrounds çevrimiçi nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, PUBG olarak da bilinen çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Savaş rotasına katılacak ve en son ayakta durmaya çalışacaksınız. Oyun, ünlü Brendan “PlayerUnknown” Greene tarafından oluşturulan modlara dayanmaktadır. Diğer oyunlar için yaratılmışlar. Brendan, Battle Royalle filmini bir ilham kaynağı olarak kullandı ve başarılı oldu. Daha sonra tüm modlar Greene’nin yönetiminde bağımsız bir oyun oluşturmak için kullanıldı.

Bu oyun çok yönlü bir oyuncu ve yeni başlayanlar için mükemmeldir. Aynı zamanda yüksek oranda tekrarlanabilir. Bu harika oyundan asla sıkılmayacaksınız! Çevrimiçi oyuncular Vortex’te şu anda bilinmeyen savaş alanını oynayın!

Oyuncu Bilinmeyen Savaş Alanları nasıl oynanır?

Oyuncular bilinmeyen savaş oyun oynanışı eğlenceli ve heyecan dolu! Uzak bir adaya paraşütle gelen 100 oyuncudan biri olacaksın. Binalarda, hayalet kasabalarda ve diğer uzak yerlerde silahlar ve diğer ekipmanları bulmanız gerekecek. Ayrıca araçları bulacak ve kullanacaksın! Daha iyi ekipman bulmak istiyorsanız daha riskli bölgeleri ziyaret etmeniz gerekecektir. Kendini öldürmekten kaçınırken diğer oyuncuları öldür. Ve unutmayın – ölü düşmanlarınızı yağmalayabilir ve teçhizatlarını alabilirsiniz.

Oyun sırasında birinci şahıs veya üçüncü şahıs bakış açısını tercih etmeyi seçebilirsiniz. Sunucuya özgü bazı ayarların sizi belirli bir perspektifte oynatmaya zorlayabileceğini unutmayın. Tüm varyasyonları nasıl oynayacağınızı öğrendiğinizden emin olun.

Oynarken harita üzerindeki güvenli alanlar azalmaktadır. Her birkaç dakikada bir harita küçülüyor ve küçülüyor. Büzülen bölgede yakalanırsanız, zarar göreceksiniz. Sınırı mavi duvar olarak göreceksiniz. Haritanın daha küçük olması sizi ve hayatta kalan diğer oyuncuları tanışmaya yönlendirecektir. Bu, daha fazla savaş durumuna yol açacaktır.

Sadece diğer oyuncularla savaşmak için değil, çevrenizde dikkatli olmak zorundasınız. Oyun sırasında haritanın rasgele kesimleri uçaklar tarafından bombalanacak! Kırmızı renkle vurgulanacak ve oyunculara birkaç dakika önceden uyarılacak ve bu yüzden de güvence aradığınızdan emin olun. Uçaklar yalnızca bombaları değil, aynı zamanda haritada bırakılacak olan rastgele yağma paketlerini de getirecek. Bu kutulara giderken savaşın ve yeni teçhizat ve silahlara tırmanın.

Ayakta kalan son kişi olun ve tüm oyunu kazanın! Bu oyuncuya karşı oyuncu oyununda, yalnız oyuncu olmayı seçebilir ya da iki kişi veya dört kişiye kadar küçük bir takım oluşturabilirsiniz. Arkadaşlarını davet et ve birlikte oyna! Ayrıca oyun içi para da toplayabilirsiniz. En uzun süre hayatta kalarak ve birçok düşmanı öldürerek elde edersiniz. Oyun içi kozmetik ürünler ve diğer eşyalar ile alışverişi yapabilirsiniz. Bu karakterinizi kişiselleştirmek için hizmet edecektir. Şimdi deneyin ve Vortex’te Player Unknown Battlegrounds oynamayı öğrenin!

Çevrimiçi oyuncular bilinmeyen savaş alanı hakkında ne seveceksiniz?
30 dakikalık oyun
Oyun içi parayı karakterinin kişiselleştirilmesine harcayabilirsin
Harika araçlar
Birçok ölümcül silah
Harika araçlar

Ayrıca şunu da sorabilirsiniz:

PUBG ve Fortnite aynı mıdır?

Fortinte ve PUBG aynı oyun değil. Ama ikisini de Vortex’te sadece 9,99 $ / ay karşılığında oynayabilirsiniz!

PUBG Fortnite’den daha mı iyi?

PUBG ve Fortnite farklı oyunlardır ancak benzer bir oyuna sahiptirler. Birinden zevk alırsanız, diğerinden zevk alacaksınız. PUBG’de daha gerçekçi grafikler ve Fortnite’de daha fazla karikatür benzeri tasarım bulacaksınız.

PC’de PUBG ücretsiz mi?

Eğer PUBG’nin PC versiyonunu oynamak istiyorsanız, ödemek zorundasınız. Ama sizin için iyi haberlerimiz var – Android sürümü ücretsiz. Hızlı bir mobil cihazınız yoksa Vortex’i, Android içeren herhangi bir cihazda (örneğin cep telefonu veya akıllı TV) PUG oynatmanıza izin verecek şekilde kullanabilirsiniz.

PUBG online oyun mu?

PUBG, kendiniz veya bir takımla oynayabileceğiniz bir çevrimiçi oyundur. Oynamak için İnternet ile sürekli bağlantı kurmanız gerektiğini unutmayın.

Tarayıcıda çevrimiçi PUBG nasıl oynanır?

Vortex Cloud Oyun’u kullanarak tarayıcıda PUBG oynayabilirsiniz. Sadece 9,99 dolara, buna ve daha birçok oyuna erişebileceksiniz. Bunları tarayıcıda ve cep telefonunuzda veya akıllı TV’nizde oynatabileceksiniz.

PUBG bulut oyunları mümkün mü?
Evet öyle! Vortex’i kullanarak her cihazda bulutta PUBG oynayabilirsiniz. Daha fazla indirme ve pahalı donanım yok!

PUBG bir tarayıcı oyunu mu?
PUBG bir tarayıcı oyunu değil, ancak Vortex Cloud Gaming kullanarak tarayıcıda oynayabilirsiniz. PUBG’yi Chrome’da veya diğer tarayıcılarda çevrimiçi oynayabilirsiniz! Ayrıca uygulamamızı kullanarak oynayabilirsiniz.

Tarayıcıda PUBG nasıl oynanır?
Tarayıcıda PUBG oynamak için sahip olduğunuz:
Vortex.gg adresine gidin
Hesap oluştur
PUBG oyun sayfasına git
“Oyun” üzerine tıklayın
Oyuna başla!

Oyun Bilgileri

Developer: Bluehole, Inc.

Publisher: Bluehole, Inc.

PUBG Oyun Oynatıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.