Mafia Wars 2

Gerçek Oyunlar Oyun Seç Türkçe Oyunlar

Mafia Wars 2 Zynga ‘nın facebook için geliştirdiği oyunlardan biridir. Adında anlaşılacağı gibi bir mafia oyunudur. Aksiyon ve karanlıklar dolu bir oyun olan Mafia Wars 2 facebook üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor. Tabiki her online oyun gibi bu oyunda da paralı özel itemler var. Karakterini gelişterek büyük çeteler arasına katılıyorsunuz. Aslında karakter geliştirmek çok kolay sadece bilmeniz gereken birkaç püf noktalar var. Bunları ilerleyen zamanlardaki yazımda bu püf noktalarını sizlere anlatacağım.

 

Oyunun içeriğinden bahsetmek istiyorum. Oyundaki karakterinizi biz yönlendiriyoruz. Çete üyüleri , evler , arabalar vb. şeyler satın alarak yükseliyoruz. Oyunun grafikleri ve sesleri gayet iyi bir durumda. Oyunun hikayesi insanı etkilemek için yetiyorda artıyor bile. Çeşitli dükkanlar kurarak paramızı artırıyoruz. Özellikle kumarhane gelirleri çok yüksek oluyor ve bizim ihtiyaçlarımızın yarısını karşılamaya yetiyor. Oyunda bize rehber olan bir arkadaşımız var. Adı Tony.Bizi eğiterek karanlık sokak yaşamına hazırlıyor.

Oyunda çok güzel animasyonlar var. Bazen dükkanlarınızı çeteler basıyor ve onlarla kavga ediyorsunuz. Oyununda güç sahibi olmak istiyorsanız akıllı düşüncelerle hareket edip karar vermeniz gerekiyor.Oyunun tadını çıkarmaya bakın. Oyunlu günler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.