Hidden Chronicles

Hidden Chronicles Oyunu

Hidden Chronicles Hileleri

Sınır tanımayan Facebook’ ta yeni bir oyun daha sizlerle. Hidden Chronicles.

Gizli nesneleri bulma oyunlarından olan Hidden Chronicles, gizemli keşifler yapmak için arkadaşlarınızla küçük bir rekabet içinde hissettiriyor sizi. Bu oyunda, cityville, farmville, empires allies, ravenskye city gibi öğrenmesi çok basit olmasına rağmen ustalaşmak çok zor görünüyor. Binlerce gizli öğeleri keşfetmek için panoları kullanarak hareket ettikçe, Ramsey Manor gibi siz de Gizli Chronicles üst hikaye kilitlerini çözeceksiniz. Benzersiz öğelerle karşılaşcağını Hidden Chronicles oyununda, özel yeteneklere sahip olmak isteyeceksiniz. İnşa etme, süsleme ve özelleştirmeleri en üst düzeyde kullanmak isteyeceksiniz.

Hidden Chronicles oyna
Hidden Chronicles oyna

Hidden Chronicles oyununu oynayanlar eski bir malikane sahipleri olurlar. Bu malikaneyi yenilemek amacıyla gizli nesne bulmacalarını çözerler ve malikaneyi sonuna kadar yenilemeye çalışırlar.

Elbette malikaneyi hızla ve diğer oyunculardan önce yenilemek için hidden chronicles hileleri kullanmak güzel bir fikir olacaktır.

Hidden Chronicles Tanıtım Filmi İzle

Gizli nesne oyunları büyük ölçüde farklı deneyimler sunar. Bilgisayarınızın başında oturup bu oyunu oynamaya başladığınızda, hayatınızda Hidden Chronicles görselliğinin etkisinde kalıp, kendinizi bulacağınız bir öyküyü her zaman hatırlayacaksınız. Tek oyunculu oyunlardan sıyrılarak, çok oyunculu oyunlar arasında bulunan Hidden Chronicles oyunu Facebook ile ilgili çok güzel deneyimler kazandıracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.