Hidden Chronicles Sahneleri

Hidden Chronicles Oyunu Tüm Oyun Hilelerine Gözat

Hidden Chronicles ipuçları

Daha önceki yazımızda Hidden Chronicles oyununda ustalaşmanın zorluklarından bahsetmiştik. Keskin bir nişancı eğitim almak gibi, iyi bir gözlemci olduğunuzu ispat etmelisiniz. Sayısız çeşitli öğeleri bulmak, iyi görmeyi ve bulunması istenen her nesneyi tanımayı gerektirmektedir. Arkadaşlarınızla birlikte hidden chronicles mücadelesine yeni katılanlar, bu oyunu oynamak için çok büyük yeteneklere sahip olmak gerekmiyor. Hidden chronicles ipuçları ile hiç endişe duymayacaksınız.

Bir Facebook oyunu olan Hidden Chronicles oyununda arkadaşlarınızı komşu olarak ekleyebilmektesiniz. Arkadaşlarınızı sevgi puanu, enerji ve hidden chronicles parasını ücretsiz gönderebilirsiniz. ve onlar da size gönderir. Hidden Chronicles sahnelerinin kilidini açmak için en iyi yollardan biri de komşularız ile oyun oynamanızdır. Arkadaş çubuğunda bulunan komşuları ziyaret ederek gizli paket bırakın ve yeni sahneler kilidinin açılması için itibar puanları toplayın.

Gizli nesne bulma eğlencesi burada. Hidden chronicles sahneleri ile ilgili olarak sizlere sahne filmlerini yayılıyoruz. Daha çabuk gizli nesneleri bulacağınıza eminim. Hidden Chronicles ipuçlarını topla, arkadaşlarının arasında en iyi ve en çok kazanan sen ol.

Hidden Chronicles sahnelerine giriş

Hırsız İni Sahnesi

Hidden Chronicles sahnelerinden olan hırsız ini sahnesini istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Ne kadar çok enerji varsa o kadar çok oynayabilirsiniz.

Hırsız ini sahnesine ilk girdiğinizde bulmanız gereken nesneler :

Tebeşir, papyon, aranıyor ilanı, balta, spor çantası, asker postalı, dolmakalem, bıçak, Deri çeket, demir testeresi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.