Game of Thrones Oyunu

Game of Thrones Oyunu

Merakla beklenen Strateji Oyunu Game of Thrones sonunda bekleyenleri ile buluştu. Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından takip edilen Game of Thrones dizisinin strateji oyunu, dizinin son sezonu ile birlikte piyasa sürüldü. Game of Thrones dizisinin son sezonu 15 Nisan 2019’da yayınlanmaya başlayacak. Strateji oyunu ise 26 Mart 2019’dan itibaren oyun severlerle buluştu.

Game of Thrones Oyunu

Destansı bir fantazi dizinin strateji oyunu da oldukça iddialı. Yedi Krallığı ele geçirmeye çalışacak olan oyuncuları sürükleyici bir macera bekliyor. Oyuncular Ned’in ölümünden sonra yeniden barışı hakim kılmakla yükümlü tutuluyorlar. Son derece detaylı ve gerçek zamanlı savaşların yapılabileceği oyunda, 30’dan fazla arazi ve hava durumu ile tam anlamıyla oyun sizi içine çekecek.

Game of Thrones Oyunu

Bu müthiş macera da topraklarını korumak ve genişletmek için en iyi orduyu bir araya getirmeniz ve onları eğitmeniz gerekiyor. Ancak oyun geliştirileri şu noktanın üzerinde özellikle duruyorlar. Game of Thrones Strateji oyununda ordunuzun gücü sizi zafere taşımak için tek başına yeterli olmayacak. Dizide olduğu gibi politika, strateji ve diplomasi gibi bir çok aracı çok etkili kullanabilmelisiniz. Oyundaki rolünüzü yine siz belirleyeceksiniz.

Lord Varys’e güvenilebilir mi?

Tyrion Lannister’ın kuklalarından başka biri misiniz?

Jon Snow Longclaw’u senin için mi yoksa sana karşı mı kullanacak?

Kalenizi Daenerys Targaryen’in ordusuna karşı mı savunmak zorunda kalacaksınız yoksa ejderhaların annesi ile bir ittifak mı kuracaksınız?

Game of Thrones Oyunu

Thrones Game’den Arya Stark’tan Petyr “Littlefinger” Baelish’e kadar her ana karakter bu sansasyonel strateji oyununun oyuncuları tarafından seçilebilir. Serideki her ana karakter, size savaş alanında ve dışında bir avantaj sağlamak için benzersiz becerilere sahiptir.

Şimdi Margaery Tyrell, Jon Snow, Daenerys Targaryen, Night King ve Arya Stark arasında seçim yaparak başlayın…

Hemen Oyna

Game of Thrones Oyunu Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.