Empires and Allies

Empires and Allies Komşu Ekleme

Empires and Allies Komşu Ekle Empires and Allies Oyunu Komşu Ekle Oyun Seç Tüm Oyun Hilelerine Gözat

Empires and Allies Oyunu Komşuları

Empires and Allies oyununda komşu ekleyerek imparatorluğunuza yeni müttefikler kazandırın. Böylece daha çok enerji kazanacak daha çok görev tamamlayacaksınız.

Empires and Allies oyunundaki kara, hava ve deniz birimleri araştırmalarını hızla tamamlayacaksınız. Daha çok komşu eklemek için komşu ekleme hilesi sayfamızı ziyaret edin.

Komşu Ekle
Empires and Allies komşu ekleme

Komşu Eklemek Nasıl Oluyor

Empires and Allies oyununuza Facebook adresinden giriş yapın. Oyun açılış sayfasında bulunan Davet Et sekmesine tıklayın. Açılan Komşu Ekleme sayfasında, dilediğiniz Facebook arkadaşlarınızı seçerek onlara davet teklifini gönderin.

Komşu Ekleyince Ne Kazanıyorsunuz?

Empires and Allies oyunu oynayan birisi misiniz? Komşu sayınız ne kadar yüksek ise, buna bağlı olarak, daha fazla enerji kazanırsınız. Komşularınız Empires and Allies oyun imparatorluğunuzda bulunan alandaki geliştirmeleri, hızlandırmaları, para toplama ve maden toplama görevlerinize yardımcı olurlar.

Empires and Allies enerjisi harcamadan DP ve hediyeler kazanırsınız.

Daha Çok Komşu Eklemek İstiyorum

Empires and Allies oyununda daha çok komşuya mı ihtiyacım var dediğiniz duyar gibiyiz. Şimdi Komşu Ekleme sayfamızı ziyaret edin. Bol şans.

5 thoughts on “Empires and Allies Komşu Ekleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.