Draw Something

Gerçek Oyunlar

Draw Something oyunu sosyal paylaşım sitelerinde oynanan oyunlardan sadece bir tanesi. sosyal Paylaşım sitelerinde yayınlanan oyunlarda artık, insanların hayatlarına açılan bir pencere gibi.

Piyasaya Angry Birds Space oyunundan sonra sürülmesine rağmen, Angry Birds’ in oyunundan daha çok indirilen ve daha çok beğenilen, Draw Something oyunu bir çizim ve kelime oyunu aslında. Çizdiğiniz şekillerle diğer oyunculara bir kelime anlatmaya çalışıyorsunuz. Oyunun bu konusu oyuncuları bu oyuna bağlayan önemli bir unsur oluşturmakta.

Draw Something - Eğlenceli Çizim ve kelime bulma oyunu

Facebook bağlantısı ile de oynanabilen Draw Something oyunu, birine meydan okuma ve bir yarışmayı kazanmak gibi bir sosyal oyun. Yakın bir arkadaşınızla oynayabileceğiniz gibi, tanımadığınız oyuncular ile de oynanabilmektedir. Draw Something oyununda çizecekleriniz bazen çok eğlenceli olabilir. Çeşitli şekiller oluşturmak için büyük yeteneklere sahip olmanız gerekmemekte. Hayal gücünüzü kullanarak, kıvrak ve özenerek kalemi kullanın. Diğer çizim oyunu oyuncuları ile oynamakta olduğunuzu unutmayın. Online Draw Something oyunu ile yeni bir oyun penceresi sizleri bekliyor. OMGPOP tarzı bir oyun. İyi Şanslar.

Draw Something Oyunu Uygulaması Download

Bu yeni fenemon oyunu indirmek için bağlantıya tıklayın. Draw Something Oyunu İndir ve Kur

1 thought on “Draw Something

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.