Süpercan karakterleri – Demir Adam (Iron Man)

Türkçe Oyunlar

Süpercan karakterleri Demir Adam (Iron Man)
SüperCan’ ın dostu Demir Adam, geçmişinde maceraperest biriydi.
Demir Adam’ ın gerçek adı Tony Stark olarak bilinmektedir. Kendisinin, maceraperest bir sanayici olduğu, büyük şirketlerin başında bulunduğu ve keşifler peşinde koştuğu anlatılmaktadır.
Maceraperest bir kişiliğe sahip olan Tony Star; iş hayatında makinelere ilgi duymuş ve çok ileri teknolojilerde ürettiği makinelerle zengin ve çok güçlü biri oldu. İlerleyen zamanlarda silah üretmeye başladığı söylenmektedir. Yeni ürettiği bir silahı test etmek amacıyla gittiği çölde, kötü adamların saldırısına uğramış. Ağır yaralanmış. Profesör Ho Yinsen’ in yardımlarıyla, zarar gören kalbini onaracak ve bugunlerde kullandığı demir bir kostüm yaptığı ve tutsak edildiği yerden kurtulmayı başardığı anlatılmaktadır.
Büyük kaçışdan sonra, ülkesinde Demir Adam (Iron Man) adıyla süper kahramanlar arasında yerini aldı. Demir Adam’ ın Hulk ve Örümcek Adam gibi özel güçleri yoktur. Fakat, geliştirdiği kostümü ve ileri teknolojik araçlarla tek kişilik büyük bir orduya sahiptir.
Demir Adam filmi ve Demir adam oyunu hala büyük ilgi görmektedir. Kahramanımızın yeni filmini izlemek için sabırsızlanıyorum.

"Demir Adam"
Demir Adam (Iron Man)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.