Cheetos Angry Birds

Cheetos Paketlerindeki Yeni Promosyonlar

Rovio firmasının en yeni oyunu “Amazing Alex” beklenirken Pepsico ve Cheetos işbirliğiyle ülkemizde “Cheetos Angry Birds” rüzgarı esmeye başladı. Yeşil domuzcuklara karşı kazanılan zaferler bu oyunla devam ediyor. İlginç ve muhteşem güçlerini kullandığınız Angry Birds oyunundaki kızgın kuşlara yardımcı olan Cheetos Paketleri, Cheetos Angry Birds sürümünde sapandan fırlatılıyor ve patlatılıyor. Cheetos paketlerini patlatmayı denediniz mi?

CHEETOS ANGRY BIRDS ÖDÜLLERİ

Çılgınca oynanan ve şu aralar en popüler oyunlar arasına katılan Cheetos Angry Birds oyunu;

Cheetos angry birds oyununun kazandırdığı ödüller oyuncuları çok mutlu ediyor.
Cheetos Angry Birds oyna

Oyunu oynayan herkese muhteşem ödüller kazandırıyor.

Her gün standart olarak dağıtılan ödüller:

Her gün 20:30’da Günlük Rekor Tablosu’ndaki en yüksek skor sahibi oyuncular ödülleri kazanacaklar.

Tüm Zamanların Ödülü

 •  Macbook Air
  Bölüm 1
 • Macbook Air
  Bölüm 2
 • Macbook Air
  Bölüm 3
 • Macbook Air
  Bölüm 4
 • Macbook Air
  Bölüm 5

Kampanyanın sonunda, her bölümde tüm zamanların en yüksek skoruna sahip olan oyunculara süper ödül verilecektir. Süper ödülün sahibi 30.06.2012 tarihinde 20.30’da belirlenecektir.

Altın Pati Ödülü
 • 1 Angry Birds Peluş Oyuncak 12cm

Altın Patiler ödüllü bölümlerin içinde gizli. Eğer onu vurmayı başarabilirsen, Altın Pati ödülü seni bekliyor olacak!

Ayrıntılı bilgi almak ve oyunu oynamak için şu adresi ziyaret edin: https://www.cheetos-angrybirds.com/prizes

Cheetos Angry Birds İzle

Cheetos Angry Birds (Türkçe)
Nasıl Oynanır

En yeni Angry Birds oyunlarından “Cheetos Angry Birds” oyununda; Cheetos’ları kurtarmak için Angry Birds’ lerin güçlerini sapan yardımıyla kullanmalısınız. Amaç yeşil domuzcukları vurmak. Bu oyunda ilk sapan kullanımında yani ilk Angry Birds fırlatmacasından sonra tüm yeşil domuzcukları vurursanın 3 (üç) yıldız kazanırsınız. Tüm bölümlerde yüksek yıldız toplamanız beraberinde yüksek skorları getirir ve size muhteşem ödüllerin kazanılmasında başarı sağlar.

Cheetos Angry Birds (Krediler)
Şifreler

En iyi Cheetos Angry Birds oyuncusu olmak için çok zahmete girmeye gerek yok. Angry Birds oyununa kayıt yaptırdıktan sonra alacağınız promosyonlu cheetos paketlerinden çıkan şifreleri kullanmanız yeterli. Facebook ile giriş yapabilmek ise bu oyunun erişimini daha da kolaylaştırmaktadır. Facebook sayfalarında şifreleri ekleyebileceğiniz bir alan oluşur. Buraya gireceğiniz her şifre size değişik sayıda krediler sunar. Cheetos Angry Birds oyunununda oynadığın her oyun 1 kredi değerindedir.

Cheetos ürün paketlerinde süper şifreler bulunmaktadır.Cheetos paketlerinde Angry Birds şifreleri gizli

Cheetos Angry Birds (Kazanacakların)
Ödüller

Cheetos paketlerinin patlatıldığı Cheetos Angry Birds oyununda; her gün güzel ödüller sahiplerini buluyor. Cheetos (çitos) ödülleri kazanmak için her bölümde en son ulaşılan yüksek skorların üzerinde bir skor elde etmelisiniz. Elde ettiğiniz en yüksek skorlar her gün Rekor Tablosu‘ nda yayınlanmaktadır. Herhangi bir ödül kazanamadıysanız üzülmeyin. Oyunu günün her anında yeniden oynayabilirisiniz. Her bölümde değişik ödüller bulunmaktadır ve bir ödül kazanabilirsiniz. Ödül kazananlar her gün Cheetos Angry Birds sitesi ödül sayfasında yayınlanmaktadır.

Cheetos Angry Birds
Cheetos Angry Birds Oyunu Oyna

En güzel ödüllerin dağıtıldığı eğlenceli Angry Birds Cheetos oyununu oynayabilmek için;
benzer oyunların bulunduğu oyun sitelerini ziyaret edebilirsiniz: Cheetos oyun oynamak için tıklayın!

Cheetos ödülleri kazanCheetos PaketlerCheetos Angry Birds Altın Pati bölümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cheetos Angry Birds

Gerçek Oyunlar Türkçe Oyunlar

Cheetos Angry Birds Oyunu ve Şifreleri

Kızgın yada öfkeli kuşlar olarak tanınan Angry Birds oyunları arasına yeni katılan “Cheetos Angry Birds” oyunu, tüm dünyada beğenildiği gibi Türkiye’ de de çok sevildi.

Cheetos Angry Birds oyunu, şifre alma ve kredi kullanma gibi seçenekleriyle ilginç cheetos bölümleri ile Patlayan Cheetos paketleriyle birlikte karşınıza çıkıyor. Cheetos paketlerini patlattığınız, renkli ve eğlenceli oyun anlarının yaşandığı güzel bir oyun. Angry Birds macerasını cips temasıyla sürdüren çok eğlenceli bir oyun. Cheetos angry birds oyunu şifresi almak için, Cheetos paketlerini satın almalısınız. İçlerinden çıkan Cheetos angry birds oyun kartlarında bulunan promosyon kodlarını not almalısınız. Cheetos Angry Birds oyununa giriş yaptıktan sonra Cheetos oyun sitesi sayfalarında bu cheetos angry birds şifrelerini etkinleştirebilirsiniz.

Continue reading “Cheetos Angry Birds”

6 thoughts on “Cheetos Angry Birds

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.