Castleville Facebook oyunu

Castville Oyununa Başlarken

Castleville Komşu Ekle Castleville Link Paylaş Castleville Oyunu Tüm Oyun Hilelerine Gözat

Castleville Oyunu Başlangıç

Castleville oyunu online oyunlardan biri. Daha önceki yazımızda; castleville oyununun Facebook’ ta yayınlanacak olduğunu, Zynga’ nın ürettiğini ve Eski krallık oyunu olduğundan bahsetmiştik.

Castleville Para 

Castleville oyunununda daha kolay para toplamak için gerekli olan castleville botunun ne kadar ilginç olacağını ve ne zaman yayınlanacağını sabırsızlıkla beklediğinizi tahmin ediyorum. Krallık, ne kadar masrafla bakım ihtiyacını karşılayacak, bitki yetiştirip ne kadar sürede hasat edilecek, pazar ürünleri nasıl satılacak, tüccarlık nasıl yapılacak, askerler ve halk nasıl yönetilecek gibi benzer soruları yanıtlamak amacıyla, “castleville Oyunu” sayfamızda paylaşımlarda bulunacağız.

Castleville Bot

Herkesin zevki farklıdır. Arama motorları, zevkinize uygun oyun bilgilerini her zaman size iyi sonuç olarak göstermeyebilir. Lakin, oyun sayfalarımızın size en uygun ve en güvenilir bilgileri sunacağından şüphe duymuyoruz. Krallık şehrinde neler olup bittiğine bir göz atın. Oyun başlangıcında, botların hangi oyun işlevlerini yerine getirdiğini öğrenin. Botların neler topladığını, krallığınıza neler kazandıracağını bilmelisiniz. castleville krallık oyunu oynarken, botların en çok kullanacağı binaları inşa etmelisiniz.

Castleville oyunu tanıtımı

Castleville Komşu Ekle

Castleville oyun botlarının, diğer oyun botlarına kıyasla farklı olacağının vurgulamaktayız. Şimdiye kadar, topladığımız bilgiler ışığında sizlere birkaç ipucu verebilirim. Oyun botu, hasat ve karakterleri göz önünde bulunduracağı gibi, krallık kalkınmasına duyarlı şekilde tasarlanmış olacaktır. Bir diğer vereceğim ipucu ise şöyle ki; castleville oyunu krallığınızda ya da diğer krallıklarda yağmalar yapacaksınız. Ancak, yağmaları önlemek amacıyla ve krallık duvarlarını korumaya yardımcı olmak için oyuna eklenen hayvan karakterlerini göreceksiniz. Elbette bu oyun bir eski krallık oyunu. Eski çağ yaratıkları da krallık için tehlike oluşturacaktır. castleville oyunu; savunma, kalkınma, gelişme ve diğer sosyal unsurları anlatan güzel bir Facebook oyunu. Oyunda en tutumlu davranışınız castleville komşuları ile yapacağınız ticaret ve anlaşmalar olsa gerek. Krallık oyununda en çok yardımı komşulardan alacaksınız. Siz de komşularınıza yardım etmeyi unutmayın!

Oyun içinde neler yapacağınızı ve en ince püf noktaları sizlerle en kısa zamanda paylaşacağız.

Eğer Castleville oyunu; size “Ben de oynarım” sözünü söyletmişse, tüm oyun açıklamaları için bizi takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.