Castleville Para Hilesi ve Kırmızı Kalp Kazanma hilesi

Castleville Komşu Ekle Castleville Link Paylaş Castleville Oyunu Tüm Oyun Hilelerine Gözat

Castleville Altın Kazanma
Castleville Kırmızı Kalp Topla

Castleville Oyunu Para ve Kırmızı Kalp Kazanma Şansını öğrenmek isteyenler. Castleville oyun görüntüleri ile birlikte bu hilenin ne kadar basit olduğunu yazımızdan anlayacaksınız. Ancak, bu yazıyı okuduktan sonra, Castville oyununa yeni başlayacak Castville komşu arkadaşlara bu hileyi kullanmaları tavsiye etmeniz doğru bir karar olacaktır.

Castville para hilesi

Castville Gold Hilesi Nasıl Çalışıyor?

Castleville oyunu para nasıl kazanılır?

Castleville oyunu kırmızı kalp neler kazandırır?

Sevgili Castleville oyunu oynayan arkadaşlar bu anlatımı sizlerle paylaşmak için geç kaldığımız için özür dileriz. Ancak;

bu programsız castleville altın (para) kazanma hilesinin gerçekten çalışıp çalışmadığını test etmemiz gerekmekteydi.

Castleville oyunu oynayanlar için; hem üzücü hem de sevindirici bir haberimiz var. Üzücü haberimiz; yeni bir profil açıp, yeniden castleville oyununa başlamanız gerekebilir.

Castleville Gold Kazanma

Castleville parası, facebook oyunlarında kazandığımız altındır. Daha çok altın kazanmak için öncelikle GMOUSE programını indirmelisiniz. Tıklayın! gmouse20 indir.

Castleville oyununa başladığınızda; ilk görevleri yerine getirin. DUKE krallığını ziyaret et görevinde dikkatli olacaksınız!

* Canavarı yok edin.
* Bitkileri sulayın. (Komşu enerjisini tamamen tüketin)
* Duke Krallığını komşu sekmesinden tıklayın.
* Canavara tekrar tıklayın ve yeşil enerji (komşu enerji) olmadan canavarı yok edeceksiniz.
* Hile çalışmaktadır.
* GMOUSE Programını bilgisayara indirip, kurulumu gerçekleştirin.

* Gmouse program kullanımı şöyle;

Record (Kayıt) düğmesine tıklayın. Duke krallığına tıklayın, canavara tıklayın, Duke krallığına tıklayın, GMOUSE play butonuna basın. 3-4 gün kadar bunu aralıksız yapabilirsin.

Castleville Kırmızı Kalp Nasıl Kazanılıyor

Castleville kırmızı kalp sınırı 100′ dür. Kırmızı kalpler ile bir çok nesne alabileceğiniz gibi, krallığınızı riske atmayıp günlerce altın kazanma hilemizi GMOUSE programı ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Belki seviye atlamazsınız, ama 1.000.000. altın sahibi olabilirsiniz.

Seviye 9-10 kadar kullandığımız “Castleville Gold” hilesi ile yaşadığımız oyun deneyimlerini (oyun resimlerini ve oyun görüntülerini) burada yayınlayacağız.

İyi şanslar.

Uyarı:

* Bu castleville hilesi kullanılırken; internet bağlantısı kesilmemelidir. Duke’ den başka komşu ziyaret edilmemelidir.

Duke Krallığını ziyaret edeceğini göreve başlayıp, yani Oyun sizden Duke’ nin krallığını ziyaret etmelisiniz diye ok ile göstermektedir. Duke’ nin krallığını bir kez giriş yapıp, hiç bir iteme tıklamadan geri çıkabilirsiniz. Bu sayede, bu hileyi yüksek seviyelerde kullanma şansınız olacaktır.

Lütfen yukarıdaki uyarıları dikkate alınız.

 

 

 

3 thoughts on “Castleville Para Hilesi ve Kırmızı Kalp Kazanma hilesi

  1. merhaba ben sizin gediginiz gibi programi yukledim (gmouse20 ) ama zip dosyalarinda acma problemi yasiyorum, yardimci olurmusunuz???

  2. Castleville oyun başlangıcında kullanabileceğiniz bu hile için gerekli olan gmouse programı, vista ve win7 için uyumlu değil. Fakat kurulumu gerçekleştirebilirseniz. 10-15 dakika sonra program başlıyor.
    vista ve win7 kullanıcıları için gmouse programı indirme linkini burada bir süre sonra yayınlayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.