Castleville Krallık Oyunu

Castleville Oyunu

Castleville Komşu Ekle Castleville Link Paylaş Castleville Oyunu

Castleville Oyunu

Castleville oyunu, Zynga firması tarafından geliştirilmiş bir oyun. Oyunun ilk sürümü yakında piyasaya çıkacak. Bu sürümden yararlanmanız için, çeşitli oyun hileleri ve en iyi oyun püf noktalarını burada tartışmaya ve paylaşmaya sunuyoruz.

Şimdi Facebook profilinize giriş yapın ve Castleville oyununu kabul et diyerek, oyun ile tanışmanızı istiyoruz. Bu gibi online oyunlarda hile seviyeleri arasında anlamlı farklar olduğunu ve oyun püf noktalarını iyi incelemeniz gerektiği söylenebilir. Bu tür oyunlarda, hileleri ve püf noktaları kullanmamak, seviye yükseltmelerinde büyük aksaklıklara neden olmaktadır. Kendinize para ve oyun öğelerini kazanmanın oldukça zor olduğunu hatırlatırız. Biraz hile ile rastgele büyümenin heyecanıyla, en gelişmiş ve en büyük mahalleye sahip olacaksınız.

Castleville Facebook oyunu
Castleville oyunu

Castleville oyunu, yine diğer facebook oyunlarında olduğu gibi arkadaşlık istekleri kabul eder nitelikte. Ancak, Castleville oyununda diğer oyunlarda yaşanan aksaklıkların yaşanmayacağına inanıyoruz. Facebook oyunlarında daha çok para kazanmak, daha hızlı seviye yükseltmek için ve yeni öğeleri kazanmak için bir çok oyun hilesi görmüştük. Castville oyunu hilesi olarak ilk kullanılacak hilenin, rastgele arkadaşlık isteklerinin oluşturulabileceğini düşünüyoruz. Burada paylaşımlarda bulunacağımız Castville hileleri ile, krallığınıza güç katacağınızı, daha çok deneyim puanı kazanacağınızı ve en büyük krallık olacağınıza inanıyoruz. Ancak; binalara, beceri sahibi oyun karakterlerine, ticari düşüncelere odaklanın. Daha kazanç elde etmeye ve en hızlı gelişmeye odaklanın.

Castville Oyun Hilesi

Castville hilesi, her zaman oyun karakterleri, oyun öğeleri için kullanılmayabilir. Oyun hileleri, oyun görevlerinin kilidini de açmak için kullanılabilir. Oyunun hikayesi, oyunun gerçek bir parçası gibi. Büyük binalar inşa edeceksiniz. Birbirinden güzel Presnsesler, sihirbazlar oyun oynarken sizlere yardımcı olacak. Sizlere ipuçları verecekler.

Castleville şehri

Castville oyunu hakkında daha iyi bilgiye sahip olmak için bizi izlemeye devam edin.

 

3 thoughts on “Castleville Oyunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.