Castleville Oyunu Nasıl Oynanır

Castleville Komşu Ekle Castleville Link Paylaş Castleville Oyunu Tüm Oyun Hilelerine Gözat

Castleville Oyunu Oynamaya Başlayın

Merakla beklenen Facebook oyunlarına eklenecek oyun CASTLEVILLE oyunu artık oynanmaya hazır. Bir kaç gün önce hizmete sunulan Castleville oyunu bir krallık oyunu.

Casleville

Nasıl Oynanır

Castleville oyununu oynamak için; öncelikle bir FACE hesabınız olmalı. Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra, şu adrese bağlanın: http://apps.facebook.com/playcastleville/    yada burayı tıklayın: Castleville oyunu oyna

Castleville görünüşü seç

 

Oyuna giriş için Erişim izni verebileceğiniz bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Bu sayfada izin verme işlemi kabul ettiğinizi onaylayın. Artık Castleville oyunu oynayabilirsiniz.

Görünüşü Seç 

Castleville oyununda hangi profili görmek istersiniz? Aşağıda görünüş ve özellikleri ile ilgili bilgi veren resimleri paylaştık.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Castleville görünüşünü seç
Castleville görünüşünü seç

Castleville Oyunu İlk Mesaj

Castleville ilk görevinizi okuyun!
Castleville ilk görev

 

Castleville Oyunu Komşu Ekle

Castleville oyunundan en büyük krallık olmak için, daha çok komşu eklemelesiniz. İlk Komşunuz “THE DUKE” ile oyuna başladıktan sonra; ilk Castleville oyunu görevini tamamladıktan sonra tanışacaksınız. Daha önceki yazımızda paylaştığımız “Castleville oyunu komşu ekle” yazımızı okumak ister misiniz?

Castleville Çatıyı Yükselt

Castleville oyununda kral, kraliçe, prensler, prensesler ile tanışacağınıza dair önceki yazımızdan bilgi sahibi olduğunuza eminim. Bu değerli kişilerden görevleri alacağız ve onların istekleri doğrultusunda krallık en yüksek seviyeye ulaşacak.

Siz Castleville oyuncularına; en kısa zaman en değerli oyun püf noktalarını ve castleville hileleri için tüm bilgilerimiz sunacağız.

Bir başka Castleville Görevi: “Çatıyı Yükselt”

castleville oyunu çatıyı yükseltme görevi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.