Car Bounty

Car Bounty Online

Car Bounty Savaş Hilesi

Bir oyuncuya karşı veya oyun içi taktik uygulamak ve Savaş Hilesini kullanmak için aşağıdaki adımları izleyiniz.

Diğer oyuncuların elemanlarının sizin şirketinizde çalışmasını istiyorsanız , öncelikle elemanını almak ıstediğiniz oyuncunun araba profiline girerek istediğiniz elemana Savaş Hilesini uygulamak için işçi listesinden elemanı seçiniz.

Car Bounty Oyuncuları Görüntüle

 

 

İşci listesine girdikten sonra istediğiniz elemana Savaş Hilesi uygulamak için elemanı seçip İşci Topla butonuna basarak elemanı alınız.


Şimdi topladığınız elemana Savaş Hilesi Kullanmak için oyun arayüzündeki avatarın altında bulunun S (Savaş Hilesi)  tıklayınız.

Bu kısım sizin hem oyun içinde taktikler hemde eleman alırken kullanabilceğiniz taktikler yer almaktadır.

1.  Bu kısımda taktik uygulayabilmeniz için gerekli olan taktik puanlarının miktarı yer almaktadır. Puan bittiğinde market aracılığıyla İksir alarak puanı doldurabilirsiniz.

2. Teknik Eleman bölümü bu bölümde diğer oyunculardan topladığınız ve Savaş Hilesi Kullanmak istediğiniz elemanlar bulunmaktadır.

3. Savunma bölümü bu bölümü kullanarak diğer oyuncuların sizin elemanlarınıza karşı kullandığı taktiklerden kurtulmunazı sağlar ancak bunun olabilmesi için Strateji Tılsımına ihtiyacınız vardır , bu malzemeyi marketten temin edebilirsiniz.

Diğer oyuncuların elemanlarının sizin şirketinizde çalışması ve topladığınız elemanları almak için Teknik Eleman Avcısı bölümüne giriniz.

Car bounty teknik eleman avcısı

Elamanın bilgilerini edinmek için Soruştur (İncele) taktiğini kullanacaksınız. Eğer bir elemanın bilgilerini alamazsanız eleman üzerinde taktik kullanamazsınız.


Elemanın sadakatını azaltmak için elemana tıklıyarak Güzellik Tuzağını kullanacaksınız. Elemanın sadakatı ne kadar az olursa o kadar kolay alabilirsiniz elemanı.

 


Son olarak elemana Soruşturma yapıp Güzellik Tuzağı uygularayarak sadakatını azalttıysanız Yasak Bölgede Avlanma taktiğini kullanarak elemanı alabilirsiniz.

NOT: Lazım olan malzemeleri İksir Ve Strateji Tılsımını markette bulabilirsiniz.Almış olduğunuz eleman sizin elemanlarınızın içine otamatik katılır ancak bir süre bekleyebilirsiniz.

Hazırlayan : Car Bounty Online Team

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.