Bubble Safari

Gerçek Oyunlar Komşu Ekle Link Paylaş Türkçe Oyunlar

Yepyeni bir bubble oyunu Zynga Bubble Safari. Bir facebook oyunu olan Zynga Bubble Safari oyunu, mantık olarak diğer bubble oyunları ile aynı. Fakat, Bubble Safari grafik olarak diğer oyunlardan biraz daha üstün.

Oyunun mantığı çok basit. Sevimli karakter maymunun elindeki top atarı aynı renk topların olduğu yöne doğru hedef alın. Aynı renk topları vurarak patlatın ve puanları kazanın. Mega ve büyük patlama gibi uyarılarla karşılaşacaksınız. Ne kadar çok sayıda topu aynı anda vurabilirseniz o kadar ekstra puan alacaksınız.

Bazı topların içinden çıkan meyveleri, maymunun önündeki meyve sepetlerine düşerse ekstra puan kazanacaksınız. Mouse ile oynan bu oyunda topun gideceği yönü, hızını mesafesini belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca, yan kısımlara hedef alırsanız, topu sektirebilirsiniz. Tüm topları patlattığınızda bonus meyve kazanıyorsunuz.

Bubble Safari Oyunu Oyna
Bubble Safari Online oynanan Balon Patlatma oyunu.

Aynı renk topları vurun, bonus meyveleri toplayın, en yüksek puanınızı kazanın ve bir üst seviyeye ilerleyin. Arkadaşlarınızı oyuna davet edip, beraber oynayabiliyorsunuz. Oyun seviye ilerledikçe daha zevkli hale geliyor. Topların sıralanma biçimleri, yardımcı karakterler gibi değişimler oluyor.

Zynga Bubble Safari ile zamanınızı değerlendirebileceğiniz ideal ve zevkli bir oyun.

1 thought on “Bubble Safari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.