Angry Birds Space

Gerçek Oyunlar

Angry Birds Space Oyunu Oyna

Yeni Angry Birds oyunu uzay macerasını ortaya çıkardı.

Angry Birds Space oyunu, Rovio tarafından geliştirildi. Popüler oyunlar arasında yerini alan Angry Birds oyununun yeni versiyonu, piyasaya sürüldüğü ilk günlerde, ne kadar popüler olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Binlerce defa internetten indirilen Angry Birds oyunlarından ve yeni versiyonu olan Angry Birds Space oyunu indirmeden de oynanabilmektedir. Angry Birds Space oyunu, yeni başlayanlar ve bu oyunu ilk defa oynayacak olan Angry Birds oyuncuları tarafından, kolayca oynanabilmesi ve başlangıç modunda da oynanabilmesi oyunun daha da beğenilmesine olumlu yönde etkilemektedir. Aksiyon oyunları arasına da dahil olan bu Angry Birds oyunu eğlenceli bir oyun.

Angry Birds; Kızgın kuşlar oyunu. Oyunun konusu: Kızgın kuşlar boşluk bularak, düşman domuzu yenmek için çaba göstermektedirler. Angry Birds Space Oyununun bir başka sürümü uzay temalı olarak karşımıza çıktı. Bu oyunda çok daha etkin kontrol ve isabet yeteneği kullanmalısınız. Angy Birds Space oyunu ile ilgili olarak düşüncelerinizi ve sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Angry Birds space oyunu sorunlarınızı çözebiliriz.

Oyun Bilgisi: Angry Birds Space oyununda, önceki popüler Angry Birds oyunlarındaki gibi oyun kuralları geçerlidir. Binalar, kaleler ve benzeri sapan makinesinden kızgın kuş karakterlerine kontrol ve isabet komutunu işleyeceksiniz. Bu yapılar üzerinden şut atıyorsunuz. Başarı şansınız ne kadar yüksek olursa o kadar çok düşman domuzu yenebileceksiniz. Başarılı bir oyun olan Angry Birds Space oyunu oyna, oyunu oynayanlarda başarı hissi uyandırmakta ve bu his oyununda çok eğlenceli oyunlar arasına dahil olmasına olumlu yönde etki etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.