Angry Birds Heikki

Gerçek Oyunlar Oyun Seç

2012 yılının en popüler oyunu Angry Birds; yeniliklere doymak bilmiyor. Görsel anlamda ve beceri oyunları arasında muhteşem bir kitle oluşturan Rovio’ nun yeni eseri. Angry Birds Heikki.

Facebook uygulama sayfasında verdiği Angry Birds Heikki şifresi ile Kızgın Kuşlar Formula 1 kaskı kullanıyor. Kask ile fırlattığınız Angry Birds tekerleklere çarptığı zaman 7500 puan kazandırıyor. Angry Birds Heikki oyununda bir çok bölüm veriyor. F1 pistlerine yelken açan Angyr Birds Heikki Kovalainen oyununda 2nci bölüm 11.07.2012 tarihinde oynanmaya açılacak.

“Rovio’nun kızgın kuşları piste  çıkıyor, Formula 1 temalı 12 bölümlü yeni oyununu sunuyor. Rovio, yarış hayranlarının 12 seviyeyi oynamaları için şans vererek, Angry Birds Heikki oyunu için yeşil ışık yaktı. Oyuncuların heikki.angrybirds.com’u ziyaret edip kayıt olmaları yeterli olacak. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra, oyunculara oyun pisti ile ilgili yeni bir düzey verilecek, aslında bu bir sonraki yarışın yapılacağı, Siverstone yarış pistindeki İngiltere Grand Prix’i olacak. İngiltere Grand Prix’ini geçtikten sonra, bir sonraki pist açılacak.

Angry Birds Heikki, Rovio’nun Finlandiyalı F1 sürücüsü Heikki Kovalainen’le sponsorluk anlaşmasından sonra sürücüye ithaf edilmiştir. Kovalainen sınırlı sayıda özel Angry Birds temalı yarış kaskını, Ravio’nun kendi web sitesinde satışa sundu. Bu mini oyun, özel Heikki powerupsları sunarak kendisini farklılaştırmaktadır. Heikki gücü alımı, oyuncunun kendi puanlarını maksimize etmesinde yardımcı olmak için kullanılabilir. Toplamda 12 bölümü bulunan oyunun tüm bölümlerini 3 yıldızla geçerseniz, 12 yeni bölüm daha açılıyor. Kovalainen’in facebook sayfasını ziyaret ederseniz özel bir kod elde edebilirsiniz. Rovio, ek bir sosyal tabaka ile F1 sürücüsü için benzersiz bir marka değer yaratıyor ve facebook sayfasında etkileşimi arttırmak için yarış hayranlarını gönderiyor.”

Angry Birds Heikki Power up code

Angry Birds Heikki oyununda gireceğiniz kod; Facebook Angry Birds Heikki sayfasında.

Kaynak: http://forumshot.com/2012/06/andgry-birds-f1de
Video   : http://www.youtube.com/watch?v=ZXoo-4bqcq0

Angry Birds Heikki
Angyr Birds Heikki Oyunu Oyna

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.