Shadow Fights
3.75 / 5


Shadow Fights Oyunu

En iyi Shadow Fights oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! Dövüş içerisinden yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Shadow Fights oyunuShadow Fights oyunuShadow Fights

Shadow Fights klasik bir dövüş oyunudur. Dövüş oyunu severlerin bir numaralı tercihi olan Shadow Fights 2011 senesinde piyasaya sürülmüştür. Shadow Fiht’nin devamı niteliğinde olan bu oyun, IOS ve Android ile uyumludur.

Hemen her cihazda oynanabilen bu oyun, inanılmaz keyif verir. Oyunun üç dövüş tarzını oynadıktan sonra, girdiğiniz dövüşlerden galip çıkmanız olanaksızdır! Sevilen mobil oyunlarından olan Shadow Fights, 2D bir oyun olma özelliği taşır.

Shadow Fights Oyna

Shadow Fights oyna kısmından oyuna kolay bir erişim sağlayabilirsiniz. Sert bir dövüşçüye dönüşeceğiniz bu oyunda, rakiplerinize meydan (oyun oyna) okuyacaksınız!

Shadow Fights Nasıl Oynanır?

Shadow Fights nasıl oynanır? Son derece kolay bir biçimde oynanır. Klavyenizin yön tuşları ve mauseniz ile oynayabileceğiniz bu oyunda hakimiyet tamamen sizin elinizde!

Düşmanı korkutacak hamleler yapacağınız bu oyunda, kazanan her zaman siz olacaksınız! Mobil oyunlar arasında en sevilen olan Shadow Fights’i denemek için daha fazla geç kalmayınız.

Shadow Fights Yapımcısı Kimdir?

Shadow Fights yapımcısı kimdir sorusuna bir açıklık getirelim. Nekki tarafından geliştirilen bu oyun, dövüş oyunları arasında önde gelir.
Etiketler : 2d

Shadow Fights oyunu oyna

Yorumlar
7 + 4 = ?