Funny Ragdoll Wtestlers
4.17 / 5


Funny Ragdoll Wtestlers Oyunu

Rakip karşılıklı dövüşeceğiniz bu oyunda, galip gelmek için 5 partiyi almanız gerekiyor. Dövüş oyunu denilince akla gelen Funny Ragdoll Wtestlers, büyük bir beğeni topluyor.

Funny Ragdoll Wtestlers oyunuFunny Ragdoll Wtestlers oyunuFunny Ragdoll Wtestlers

Funny Ragdoll Wtestlers klasik bir dövüş oyundur. Yüksek kaliteli ragdoll fiziği ve yerel pek çok oyuncu tarafından oynanabilen bu oyun ücretsizdir. 2.5D dövüş oyunu olan Funny Ragdoll Wtestlers, mobil uyumlu değildir. Bu yüzden akıllı telefon ve tabletlerde bu oyunu oynamak mümkün değildir.

Rakip karşılıklı dövüşeceğiniz bu oyunda, galip gelmek için 5 partiyi almanız gerekiyor. Dövüş oyunu denilince akla gelen Funny Ragdoll Wtestlers, büyük bir beğeni (oyun oyna) topluyor.

Funny Ragdoll Wtestlers Oyna

Funny Ragdoll Wtestlers oyna kısmı ile bu oyunu dilediğiniz kadar oynayabileceksiniz. Dövüş oyunları listesinde zirvede bulunan bu oyunun çok sayıda takipçisi vardır.

Funny Ragdoll Wtestlers Nasıl Oynanır?

Funny Ragdoll Wtestlers nasıl oynanır sorusu bir hayli merak ediliyor. Son derece basit bir şekilde oynanacağını söylemek mümkün. Eldivenleri giyinerek rakibi yenmek bu oyunun en büyük amacıdır. 5 tur kazandıktan sonra bu oyunda galip gelmiş olacaksınız. Yön tuşları ile oynayacağınız bu oyun, bağımlılık etkisi yaratıyor!

A, D, W, S ve E tuşlarını kullanarak oynayacağınız bu oyunda, her bir tuşun anlamı vardır. W ve S ileri geri için kullanılır. A ve D tuşları yumruk için kullanılır. E ise kafa vuruşlarında kullanılır. Bunun dışında yukarı ve aşağı ok tuşları da kullanılabilir.

Funny Ragdoll Wtestlers Yapımcısı Kimdir?

Funny Ragdoll Wtestlers yapımcısı kimdir gelin hep beraber öğrenelim! Bu şahane dövüş oyununun yapımcısı Funny Ragdoll’dur.
Etiketler : klasik dövüş eldiven rakip galip gelmek zirve ücretsiz

Funny Ragdoll Wtestlers oyunu oyna

Yorumlar
9 + 2 = ?