Squidly Game
4.17 / 5


Squidly Game Oyunu

En iyi Squidly Game oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! Çocuk içerisinden yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Squidly Game oyunuSquidly Game oyunuSquidly Game

Squidly Game oyunu kısa sürede tüm dünyayı kasıp kavurmayı başardı. Güney Kore’de çocuk oyunu olarak başlayan ve tüm dünya geneline uzanan oyun Kalamar oyun olarak da biliniyor. 4

İlginç hikayesi ve asla tahmin edilemez olay örgüsü ile kısa sürede oyun severlerin dikkatini çekmeyi başaran oyun kısa sürede tüm dünya genelinde büyük yankı oluşturmayı başardı.

Squidly Game Oyna

Squidly Game oyna ile bir origami oyunu olduğunu unutmamak gerekir. Profesyonel düzeyde olan bir adamın metroda iki kart çıkarması ardından çevresindeki kişileri oyun oynamaya davet etmesiyle başlar. Kazandığı her oyun sırasında 100 bin won alacağını öğrenen Seong Gi – Hun yarışmada yer almayı kabul eder.

Her kaybettiği oyun için ise bir tokat yer. Kırmızı ve yeşil ışıklara aman dikkat. Dev oyuncak oyunculara baktığı zaman o an hareketleri durdurmak gerektiğini unutmamak gerekir.

Squidly Game Nasıl Oynanır?

Squidly Game nasıl oynanır merak ediliyor. Kısa sürede internet ortamında viral hale gelen oyunda dev oyuncak karşılarına çıktığı zaman hareket etmemeleri gerekiyor. Eğer hareket edilirse teker teker hareket edilenler vurularak öldürülüyor. Oyun ve dev kız oyuncak kısa sürede interneti alt üst etmeyi başardı.

Çevrimiçi olarak oynanan oyunlardan bir tanesidir.

Squidly Game Yapımcısı Kimdir?

Squidly Game yapımcısı kimdir? Geliştirici olarak bilinen Farwal, popüler video oyun platformu sayesinde herkese hitap etmeyi başarmıştır.
Etiketler : Farwal kalamar won Seong Gi – Hu origami squid game squid-game

Squidly Game oyunu oyna

Yorumlar
1 + 5 = ?