Paint House
4.17 / 5


Paint House Oyunu

En iyi Paint House oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! Boyama içerisinden yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Paint House oyunuPaint House oyunuPaint House

Paint House hayalinizdeki evi yaratmanızı sağlıyor! Sıkıcı, beyaz görünümdeki bir evi dilediğiniz renge çevirebilirsiniz! Bu şahane oyunda, saniyeler içinde evinizi hayalinizdeki renklere boyayacaksınız. Her seviyeyi tamamlamak adına, kalan tüm beyaz alanları boyamanız gerekiyor.

Paint House Oyna

Paint House oyna kısmından vakit geçirmeden, bu şahane oyunu deneyimleyebilirsiniz. Popüler oyunlar arasında yer alan Paint House, hayalinizdeki evi (oyun oyna) size sunacak.

Dikey ve yatay hareketler yaparak oynayabileceğiniz bu oyunda, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Paint House Nasıl Oynanır?

Paint House nasıl oynanır? Son derece basit bir şekilde oynanır. Ekranı sağa, sola, yukarı ve aşağı kardırarak, evinizi dilediğiniz renkte boyayabilirsiniz. Oldukça basit bir şekilde oynanan bu oyunda keyif alacaksınız.

Ücretsiz bir biçimde oynanan bu oyun Android uyumludur. Herhangi bir cihazda oynanan Paint House, büyük bir ilgi görüyor.

Paint House Yapımcısı Kimdir?

Paint House yapımcısı kimdir sorusunun yanıtı bir hayli merak ediliyor. SayGames Ltd tarafından oluşturulan bu oyun, dünyada ve ülkemizde büyük bir ilgi görüyor.
Etiketler : paint house ev boya renk Saygames ücretsiz

Paint House oyunu oyna

Yorumlar
3 + 7 = ?