8 Ball Pool
4.29 / 5


8 Ball Pool Oyunu

En iyi 8 Ball Pool oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! Bilardo içerisinden yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

8 Ball Pool oyunu8 Ball Pool oyunu8 Ball Pool

8 Ball Pool ücretsiz olarak indirilebilen bir oyun olma özelliği taşır. Spor oyunları kategorisinde yer alan mobil bilardo oyunu olan 8 Ball Pool büyük bir ilgi görüyor.

Oyunca amaç farklı renkteki topları, çeşitli bilardo istekaları kullanarak deliklere sokmaktadır. Oyun başına çip verilen 8 Ball Pool son derece eğlenceli bir oyundur. Miniclip yapımcılığında kurulan bu oyun birçok insanın dikkatini çekiyor.

8 Ball Pool Oyna

8 Ball Pool oyna 1 Ekim 2013 tarihinde yayınlanmıştır. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi gören bu oyun, Android ve IOS telefonlara rahat bir şekilde indirilebiliyor.

Rekor kırarak en çok oynanan oyunlar arasında giren bu oyunda amaç bilardo masasında bulunan renkli topları, rakipten önce deliklere sokmaktadır.

8 Ball Pool Nasıl Oynanır?

8 Ball Pool nasıl oynanır konusu merak edilen konular arasındadır. Oyunda her oyun başı için çip gerekli olmaktadır. Bire bir oyna, özel oyna ve 9 Ball oyna kısımları bu oyunda mevcut olan bölümlerdendir.

İlk kısımda atışlar yapılır ve ilk atışta deliğe topu ilk atan kişinin deliğe sokması gereken toplan belirlenir. Son derece eğlenceli olan bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

8 Ball Pool Yapımcısı Kimdir?

8 Ball Pool yapımcısı kimdir sorusu bir hayli merak edilmektedir. 796.721.888’den daha fazla sayıda indirilen bu oyun, Masamoy tarafından kurulmuştur.
Etiketler : ball pool bilardo spor minicilip Masamoy

8 Ball Pool oyunu oyna

Yorumlar
4 + 9 = ?