Hoop Stars
4.17 / 5


Hoop Stars Oyunu

Hoop Stars oyunu oldukça kolay bir oyun olmasına rağmen son derecede eğlenceli bir oyundur.

Hoop Stars oyunuHoop Stars oyunuHoop Stars

Hoop Stars oyunu oldukça kolay bir oyun olmasına rağmen son derecede eğlenceli bir oyundur. Bu oyun içerisinde halkaların hareket etmesi adına oyuncuların zıplamaları gerekir. Zıplama hareketini gerçekleştirerek resmen yüzdüklerini hissederler. Aynı zamanda savrularak halka için gerekli adımları attıklarını da görebilirler.

Oyuncular bu oyun içerisinde halkalarını kontrol altında tutmak adına ellerinden gelenleri yaparlar. Aynı zamanda da hedefledikleri toptan halkalarını geçirmek adına ellerinden gelenleri yaparlar.

Hoop Stars Oyna

Hoop Stars oyna seçeneği sayesinde oyuncular bu oyunu ücretsiz bir şekilde oynamanın keyfini sürebilirler. Oyun içerisinde oyun severler için sunulan günlük hedefler yer almaktadır. Bu ödülleri almak adına oyuncuların ödül alanlarını ziyaret etmeleri gerekir.

Oyuncular bu oyun içerisinde yeni halka ve top görünümlerini de satın alabilirler. Ancak bunun için daha fazla sayıda oyun ve ödül kazanmaları gerekecektir.

Hoop Stars Nasıl Oynanır?

Hoop Stars nasıl oynanır konusu da oyun severlerin merak ettikleri detaylar arasında yer alır. Bu oyunu oynamak son derecede kolaydır. Ancak bu kadar kolay olmasına rağmen oldukça da eğlencelidir. Bu oyun içerisinde oyuncuların zıplamak adına ekrana dokunmaları gerekir. Böylelikle de halkalarını kontrol ederek toptan geçirmeleri gerekir.

Daha sonrasında da ise bir dakika içerisinde rakiplerinden önce halkalarını beş defa toptan geçirmeleri gerekir. Bu esnada top sabit kalabileceği gibi konumu da değişiklik gösterebilir. Yarışmacılar topa odaklanarak atışlarını gerçekleştirir.

Hoop Stars Yapımcısı Kimdir?

Hoop Stars yapımcısı SayGames olarak bilinmektedir.
Etiketler : SayGames halka yarışmacı sabit ücretsiz eğlenceli

Hoop Stars oyunu oyna

Yorumlar
6 + 9 = ?