Fireboy and watergirl 6 Fairy Tales
4 / 5


Fireboy and watergirl 6 Fairy Tales Oyunu

Tapınakları keşfedeceğiniz bu oyunda, periler bulmacaları çözmeye çalışıyor! Zaman kavramının önem olduğu bu oyunda, tüm elmasları toplamanız gerekiyor!

Fireboy and watergirl 6 Fairy Tales oyunuFireboy and watergirl 6 Fairy Tales oyunuFireboy & Watergirl 6 Fairy Tales

Fireboy & Watergirl 6 Fairy Tales oyunu iki karakter arasında geçmektedir. Ücretsiz çevrim içi bir şekilde oynanan bu eğlenceli oyun, tam ekran modu ile dikkat çekiyor. Kayıt gerektirmeyen Fireboy & Watergirl 6 Fairy Tales isimli oyun, ülkemizde ve dünyada beğeni yakalıyor.

Tapınakları keşfedeceğiniz bu oyunda, periler bulmacaları çözmeye çalışıyor! Zaman kavramının önem olduğu bu oyunda, tüm elmasları toplamanız gerekiyor! Oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bu oyunu keşfetmek için daha fazla geç kalmayın!

Fireboy & Watergirl 6 Fairy Tales Oyna

Fireboy & Watergirl 6 Fairy Tales oyna kısmı ile bu macera dolu oyunda deneyim sahibi olabileceksiniz! Gizemli maceralar ile dolu olan bu oyunda küçük ruhlar ateş ve su ile beraber! Uzun zamandan beri beklenen bu oyun büyük ilgiye sebep oldu.

Kayıt gerektirmeden oynayacağınız bu oyun mobil uyumludur. Tarayıcı ve mobilden oynayabileceğiniz bu oyunu keşfetmek için daha fazla (oyun oyna) geç kalmayın!

Fireboy & Watergirl 6 Fairy Tales Nasıl Oynanır?

Fireboy & Watergirl 6 Fairy Tales nasıl oynanır? Son derece basit bir şekilde oynanır diyebiliriz. İki oyunculu bir şekilde oynayacağınız bu oyunca bulmacaları çözmeniz gerekir. Yön tuşları ile oynanan bu oyunu, mobil olarak da oynayabilirsiniz.

Ekranı sürükleyerek oynayacağınız oyunu keşfetmek için daha fazla geç kalmayın.

Fireboy & Watergirl 6 Fairy Tales Yapımcısı Kimdir?

Fireboy & Watergirl 6 Fairy Tales yapımcısı kimdir? Bu şahane oyunun yapımcısı Alexander Rybak’tır.
Etiketler : Fireboy Watergirl tale çevrimiçi Alexander Rybak

Fireboy and watergirl 6 Fairy Tales oyunu oyna

Yorumlar
8 + 7 = ?
  • sarp sarp 6 ay önce

    zor