Mega City Missions
4.38 / 5


Mega City Missions Oyunu

En iyi Mega City Missions oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! Araba içerisinden yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Mega City Missions oyunuMega City Missions oyunuMega City Missions

Mega City Missions yediden yetmişe birçok insanın tercih ettiği oyunlar arasında yer alıyor. Sürmek için 7 özelleştirilebilir araba ve oynamak için 2 oyun modunun bulunduğu bu oyunu oynarken, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Şahane bir 3D yarış oyunu olan Mega City, dünyanın birçok ülkesinde rağbet görüyor.

Kolay bir biçimde indireceğiniz ücretsiz bir oyun olan Mega City Missions, büyük bir beğeni yakalıyor. Yarış severlerin şahane bir yarış oyunu deneyimi yaşayacağı Mega City Missions’u deneyimlemek için daha fazla geç kalmayın!

Mega City Missions Oyna

Mega City Missions oyna kısmından bu oyuna kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Büyük bir şehirde heyecan verici görevlerin tamamlandığı bu oyundan çıkmak istemeyeceksiniz! Toplamda yedi hızlı yarış arabasının bulunduğu bu oyun, nefes kesiciliği ile dikkat çekiyor!

Birçok siteden indirebileceğiniz bu oyunu, tarayıcı üzerinden oynamak da mümkün! Uzun süreden beri hayatımızda olan bu oyuna olan ilgi her geçen gün artmaktadır.

Mega City Missions Nasıl Oynanır?

Mega City Missions nasıl oynanır gelin hep beraber inceleyelim! son derece basit bir biçimde oynanan bu oyun bilgisayar yön tuşlarından oynanıyor.

Telefondan da ekrandaki oklar ile oynanabilen bu oyunu deneyimlemek için daha fazla geç kalmayınız!

Mega City Missions Yapımcısı Kimdir?

Mega City Missions yapımcısı kimdir sorusu bir hayli merak ediliyor. Academy of Law yapımcılığında kurulan bu oyun, bugün çok büyük bir ilgi görüyor!
Etiketler : mega city misson görev büyük araba

Mega City Missions oyunu oyna

Yorumlar
6 + 3 = ?