Vex 5 Aksiyon oyunu bedava oyna | OYUN OYNATICI
Laptop Oyunları - Bilgisayar Oyunları - Ücretsiz Oyunlar - Efsanevi Oyunlar

OYUN

Vex 5

4.29 / 5


Vex 4'ün zorlu platform seviyelerine meydan okumaya hazır olun! Dördüncü kez, en yüksek hızlarda koşmaya, korkunç vadilerin üzerinden atlamaya, ölümcül tuzaklardan kaçmaya ve zirveye tırmanmaya hazır olun! Bırakın adrenalin vücudunuzdan geçsin ve birçok engelin üstünden atlarken ve zaferinizi talep ederken eylemlerinizi kontrol edin! Kaslarınızı esnetin ve koşu ayakkabılarınızı giyin! Vex dünyasına meydan okuyacağız!

Çılgınca popüler olan dizinin dördüncü taksimi olan Vex 4 sonunda burada! Zor tuzaklar ve diğer birçok zorlukla dolu yoğun seviyeleri içeren aksiyon dolu bir oyun oynamaya hazırsınız. Serinin önceki oyunlarına benzer şekilde, amacınız Vex dünyasındaki her seviyeyi (eylem adı verilen) tamamlamaktır. Vex 4'te, her biri şeytani tuzaklarla ve tamamlanması gereken zorlu rotalarla dolu toplam 9 eylem var. Tehlike her köşede gizleniyor. Oyun kontrolleri çok yönlüdür ancak basittir. Sol ve sağ ok tuşlarını veya AD tuşlarını kullanarak hareket edin. Atlamak için yukarı ok tuşuna veya W tuşuna basın. Bazen Vex dünyasında dar geçitlerle karşılaşacaksınız. Çömelmek ve bu küçük açıklıklarda gezinmek veya kaymak için aşağı ok tuşunu veya S tuşunu kullanın. Eylemleri girmek için S tuşunu veya aşağı ok tuşunu da kullanmanız gerekecektir. Girişin tepesinde dururken aşağı bastırın. Hareketsiz dururken, farenizi kullanarak karakterinizin etrafını kontrol edebilirsiniz. Bu, bir sonraki platform veya tuzak üstünüzde veya altınızda bir yerde olduğunda ve ekranınızda görünmediğinde çok yararlıdır. Ekranın altında listelenen farklı görevleri tamamlayarak her oyuncunun Zor Mod versiyonunun kilidini açabilirsiniz. Koşmaya devam et ve onlara durdurulamaz olduğunu göster!

Vex 4, her yaştan oyuncu için bağımlılık yaratan bir oyun deneyimi sunar. Dördüncü oyunu beğendiyseniz koleksiyonumuzu ziyaret edin ve serideki Vex 3 gibi diğer oyunları da deneyin!


Etiketler : aksiyon Vex
Vex 5 oyunu oyna
Yorumlar
1 + 2 = ?