Şirinler Kaykay şirinlemesi
4.17 / 5


Şirinler Kaykay şirinlemesi Oyunu

En iyi Şirinler Kaykay şirinlemesi oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! Aksiyon içerisinden yüzlerce ücretsiz oyun oyna.


THE SMURFS SKATE RUSH - Kaykay Şirinlemesi Oyunu

oyun oyna- Smurf Skate Rush, Şirinler çizgi filmlerinden ve filmlerinden komik mavi karakterlerin başrol oynadığı sonsuz bir koşu oyunudur.
Kütüklerden, kayalardan ve arabalardan kaçarken meyveleri toplayın. Smurf Skate Rush'ta kaykayınız üzerinde şeritler arasında geçiş yapın. Ağaç kütüklerinden ve diğer engellerden kaçın. Bu 3D Şirinler oyununda kapıların üzerinden atlayın ve eziyet ve diğer numaralar yapmak için arabalara ve raylara atlayın. Çilekleri toplayın ve bunları yeni kaykayların kilidini açmak için kullanın. Şirin Babanın kırmızı şapkası, Handy'nin kalemleri veya Güçlü Şirinin kalp dövmesi gibi diğer Şirinler karakterlerinin kilidini açmak için özel simgeler arayabilirsiniz.
Bu Şirinler çevrimiçi oyununda bir sonraki seviyeye geçmek için sihirli portalı bulun. The Smurfs oyunu oyna
Şirinler karakterleri listesinde 61 Şirinin isimlerini sayabilir misiniz?

THE SMURFS SKATE RUSH - Şirin Kaykay Oyunu Özellikler
Yükseltme menüsü aracılığıyla yeni kaykayların ve karakterlerin kilidini açabilir ve Sıralamalar menüsü aracılığıyla görevleri ve başarıları tamamladığınızda ödüller toplayabilirsiniz.

THE SMURFS SKATE RUSH - Şirin Kaykay Oyunu Kolay Oynama Talimatları
Şirinler Kaykay Şirinlemek oyunu oyna; Rampalarda ve kütüklerin üzerinden kaymak için yukarı oku kullanın veya raylar üzerinde ezin. Ahşap işaretlerin altında eğilmek ve kaymak için aşağı oka dokunun.


Etiketler : HTML5 KAYKAY şirinlemek IMPS the smurfs

Şirinler Kaykay şirinlemesi oyunu oyna

Yorumlar
1 + 2 = ?