Impostor
4.17 / 5


Impostor Oyunu

Impostor bir Among Us oyunu mudur?


Impostor

Impostor Among Us oyun kategorisinden bir tanesidir. Eğer oyunun ince ayarlarını ve taktiklerini bilirseniz sonuna kadar keyif alabileceksiniz. İki takım kur ve geç birisine, sınırsız eğlenceyi doruklarına kadar hisset. Oyundaki asıl amacı bir kere anlarsan işte her şey o zaman çok kolay olacak.

Uzun zamandır oyun severlerin keyif dolu anlar geçirmesine yardımcı olan oyunda asıl amaç tüm crewmaterleri yok etmek olacak.

Impostor Oyna

Impostor oyna sayesinde tüm crewmaterleri yok etmek artık mümkün olacak. Ne kadar çok katledilirlerse oyun o kadar hızlı kazanılacak. Oyun bir yandan da köylü vampir oyununa benzetilmektedir. Mouse ve klavye yardımı ile oynanan oyunu illa cihazlara indirmek gerekmiyor.

Çevrimiçi olarak erişilen oyun yedisinden yetmişine kadar herkesi kendisine hayran bırakacak.

Impostor Nasıl Oynanır?

Impostor nasıl oynanır oynamak için çevrimiçi olarak giriş yapmak yeterli olacak. Oyun için gerekli ayarlamaları bir kere yapmak yeterli olacak. Oyunda kaç kişi yer alınacağından impostor sayılarına ve hangi haritalarda hareket edileceğine kadar her şeye karar verebileceksiniz.

Ardından oyun arkadaşlara gönderilecek ve giriş ekranında yazan kod ile giriş yapılacak. Bir kere giriş yapılması ardından herkes diledikleri kadar eğlenceli anların sahibi olabilecektir.

Impostor Yapımcısı Kimdir?

Impostor yapımcısı Amerikan oyun stüdyosu olarak bilinen InnerSloth olmaktadır. 2018 yılının 15 Haziran tarihinde ilk olarak sosyal oyun adı altında sevenleri ile bir araya getirilmiştir.


Etiketler : amerikan

Impostor oyunu oyna

Yorumlar
5 + 1 = ?