Pop US 3D
4.17 / 5


Pop US 3D Oyunu

En iyi Pop US 3D oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! 3 Boyutlu içerisinden yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Pop US 3D oyunuPop US 3D oyunuPop US 3D

Pop US 3D oyunu pek çok oyun severin günlük streslerinden uzaklaşmak adına oynadıkları bir oyundur. Bu oyun özellikle de 3D grafikleri ile dikkat çekiyor. Son derecede heyecan verici oyunlardan birisi olarak oyun severler tarafından oynanıyor.

Oyun içerisinde tek boynuzlu at, dinozor ve dondurma gibi pek çok geometrik şekilde yer alıyor. Bu şekillerde yer alan renkli baloncukların patlatılması gerekiyor. Böylelikle de ciddi anlamda stres azaltıyor.

Pop US 3D Oyna

Pop US 3D oyna seçeneği üzerinden oyun severler bu eğlenceli oyunu oynama imkanını elde edebiliyorlar. Oyun içerisinde oyun severleri mutlu edecek pek çok detay yer alıyor. Renkli baloncukların kurallar dahilinde patlatılması gerekiyor. Bölümler de bu şekilde geçiliyor.

Oyun içerisinde pek çok dikkat çekici grafik yer alıyor. 3 boyutlu bir oyun olması nedeniyle de oyun severlerin ilgilerini daha fazla çekiyor. Yine oyun içerisinde kazanılan altınlar ile oyun içerisinde kullanılacak satın alımlar gerçekleştiriliyor.

Pop US 3D Nasıl Oynanır?

Pop US 3D nasıl oynanır konusu da oyun severlerin merak ettikleri detaylar arasında yer alıyor. Bu oyun fare ya da ekran üzerinde parmağın hareket ettirilmesi ile oynanıyor. Her iki tarafından da baloncukların patlatılması gerekiyor.

 Verilen görevlerin başarılı şekilde tamamlanması ardından bölüm geçiliyor. Silikon oyuncak her taraftan incelendiği zaman topun üzerine tıklanması gerekiyor. Böylelikle de oyun keyifle oynanıyor.

Pop US 3D Yapımcısı Kimdir?

Pop US 3D yapımcısı ZEPETO olarak bilinmektedir.
Etiketler : pop 3d ZEPETO

Pop US 3D oyunu oyna

Yorumlar
2 + 1 = ?