2 Kişilik Tank Savaşı
3.33 / 5


2 Kişilik Tank Savaşı Oyunu

En iyi 2 Kişilik Tank Savaşı oyununda iyi eğlenceler diliyoruz! 2 Kişilik Oyunlar içerisinden yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

2 Kişilik Tank Savaşı oyunu2 Kişilik Tank Savaşı oyunuOldukça küçük tanklar ile yapacak olduğunu savaşlarda çeşitli simgelerin çıktığını görecek ve labirentler içerisinde hareket ederek araçlarınız ile o simgeleri toplayarak makineli silahlar, ışın silahları, bomba silahlarına sahip olarak rakiplerinize güçlü vuruşlar yapabilirsiniz.  2 Kişilik Tank Savaşı  arkadaşlarınız ile çok kişilik oynayabilecek olduğunuz bir oyundur. Tek kişilik oynamak isteyen oyuncularımız bir server bağlantısı sorunu ile karşılaşacaklardır. E A S D tuşları ile kırmızı tankı kontrol edebilir ve Q tuşu ile ateş edebilir, Yön tuşlarınız ile yeşil tankı kontrol edebilir, M tuşu ile ateş edebilirsiniz. 3. Oyuncumuz oyuna katılıyorsa oda faresini kullanarak kontrol ve ateşleri yapabilir.
Etiketler : iki kişilik iki kişilik tank oyunu iki kişilik tank oyunları 2 kişilik 2 kişilik tank oyunu 2 kişilik tank oyunları tank 2kişilik tank-trouble

2 Kişilik Tank Savaşı oyunu oyna

Yorumlar
3 + 2 = ?
  • ZIKKIM ZIKKIM 1 yıl önce

    ZIKKIM

  • Gamze Gamze 5 yıl önce

    Çok güzel