2 Kişilik Oyunlar

İki kişilik oyunlar ne var arasında birçok seçenek bulunmaktadır. Eğer evde canınız sıkılıyorsa ve tek başınıza oynamak yetersiz geliyorsa arkadaşlarınızla, ailenizle oynayabileceğiniz yapıdadır. Bu kapsamda aynı takımda mücadele edebilir ya da karşı karşıya gelebilirsiniz.

Bunlar oldukça geniş bir kategoriye sahip olduğu için herkesin zevkine uygun seçenekler vardır. Platformumuz tüm bunlar ücretsiz bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. 2 kişilik oyunlar kategorisinden bu konuda tüm listeyi görebilir, istediğinizi seçebilirsiniz.

Online iki kişilik oyunlar için futbol oyunlarına bakıyorsanız, futbol ustaları gibi seçenekleri değerlendirmeniz mümkündür. İstediğiniz takımı seçtikten sonra en iyi unvanını alabilmek için mücadele verebilirsiniz. Her zaman istediğiniz oyuncuyu alabilir, bilgisayara karşı arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra arkadaşınızla/arkadaşlarınızla karşılıklı oynayabilirsiniz.

Eğer futbol harici yarış oyunlarına bakıyorsanız iki kişilik araba yarışı 2 gibi seçenekleri inceleyebilirsiniz. Ücretsiz ve çevrimiçi olup, Arcade sınıfında inanılmaz bir yapısı bulunmaktadır.

İki Kişilik Oyunlar Nasıl Oynanır?

Her oyun kendi içerisinde farklı dinamiklere sahiptir. Bu nedenle standart olarak oyun kuralları bulunmaz. Online iki kişilik oyunlar oynarken bu sebeple hangi oyuna girmek istiyorsanız, içerisine keşfetmeniz gerekir.

Ancak çoğu oyunda W-A-S-D tuşları klasik yönlendirmeyi ifade etmektedir. İkinci kişi ise genellikle ok tuşlarından faydalanmaktadır. Platformumuz size kolaylık olması için tüm oyunları açıklamalarıyla beraber vermekte olup, öncesinde bunu okuyarak oyunun nasıl oynandığını, nasıl olduğunu görebilirsiniz. Böylece sizin için ilgi çekici olup olmadığına da karar verebilirsiniz.

İki Kişilik Rol Yapma Oyunları

Eğer farklı karakterlerin rollerini üstlenerek oyun oynamak istiyorsanız, platformumuz bu konuda da birçok seçenek sunmaktadır. Kedi Köpek Tartışması gibi oyunlar bu bakımdan oldukça eğlencelidir. Adından da anlaşılabileceği üzere oyuncular bir kedi ve köpeğin rolünü alarak, kemik ve kılçıkları birbirine atmaktadır.

Eğer prens ve prenses olmak istiyorsanız, prens ve prenses oyununda kontrolü alabilir, engellere ve tuzaklara dikkat ederek zorlu bölümleri tamamlayabilirsiniz.

2 Kişilik Macera Oyunları

İki kişilik oyunlar evde masaüstünden, online şekilde oynanabilmektedir. Eğer yeni bir oyun indirmekle uğraşmak istemiyorsanız, online platformlar birçok seçenek sunmaktadır. Sitemiz güvenilir bir ve hızlı bir altyapıyla size birçok seçenek sunmaktadır.

Tek yapmanız gereken size sağladığımız oyunları incelemektir. Eğer macera oyunlarını inceliyorsanız, Zombi Kardeşler Macera seçeneği size göre olabilir. Sevimli ve şaşkın görünüme sahip olan bu kardeşler, eğlenceli vakit geçirmenize imkan tanır. Ayrıca yeteneklerinizi ve becerilerinizi de test edebilir, yolculukta arkadaşınızla birbirinize yardımcı olabilirsiniz.

Eğer popüler oyunlara bakmak istiyorsanız Among Us 2 Kişilik seçeneğini de deneyebilirsiniz. Dünya çapında hala sevilerek oynanan bu oyunu sitemizden görmeniz, oynamanız mümkündür. Macera oyun oyna için bunlar haricinde olan tüm seçeneklerimizi de inceleyebilir, buna göre göre karar verebilirsiniz.

2 Kişilik Yarış Oyunları

İki kişilik oyunlar arasında yarış oyunları en çok aranan konular arasına girmektedir. Sitemiz de size bu konuda pek çok iki kişilik yarış oyununu birbirinden farklı araçlarla sunmaktadır. Eğer zorlu seçenekler arıyorsanız Fly Car Stunt 4 seçeneğimizi deneyebilirsiniz. Eğer normal yolları artık sıkıcı buluyorsanız, zorluklar ve engebeli arazilerle dolu bu oyunu inceleyebilirsiniz.

Solo oynayabileceğiniz gibi iki kişilik de oynanabilmekte olup, amacınız arkadaşınızdan önce tüm seviyeleri bitirmedir. Eğer daha farklı ve sıra dışı yarı oyunları arıyorsanız, oyun oyna seçenekleri arasında uzun tır yarışı gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Dilediğiniz aracı seçebilir, ardından arkadaşınızla beraber yollara koyulabilirsiniz. Eğer uzun süre sıkılmadan oynayabileceğiniz bir seçenek arıyorsanız, sizin için mükemmeldir.

2 Kişilik Simülasyon Oyunları

Online iki kişilik oyunlar evde daha eğlenceli zaman geçirmenize yardımcı olmaktadır. Zira tek kişi oynamak birçok kişi tarafından sıkıcı bulunmaktadır. Eğer simülasyon oyunlarını seviyorsanız, platformumuz size birçok seçenek sunmaktadır.

Eğer çiftlik simülatörlerinden zevk alıyorsanız, Büyük Çiftlik 2 sizin için mükemmel bir seçenektir. Oyunda amaç kontrolünü aldığınız çiftliğin bakımını yapmak, ekmek ve hayvan yetiştirmektir. Her ne kadar küçük olsa da seviyeleri geçtikçe, görevleri tamamladıkça daha fazla para kazanabilir ve genişletebilirsiniz.

Şayet aksiyon yönünün de olmasını istiyorsanız, oyun oyna için Zehir Saldırı gibi olanakları inceleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bölümleri ilerlemek ve düşmanları yenmek olsa da gittikçe zorlaşmasıyla büyük bir heyecan sunmaktadır.

Bunun yanı sıra klasik olsa da hala sevilmekte olan Su Kız ve Ateş Çocuk gibi seçeneklerini de deneyebilirsiniz. Ateş ve su elmaslarını toplayarak bölümü tamamlayabilir, arkadaşınızdan daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

İki Kişilik Aksiyon Oyunları

İki kişilik oyunlar evde aksiyon oyunlarını da kapsamaktadır. Spor, yarış ve macera gibi oyun kategorileri size sıkıcı geliyorsa, aksiyon oyunları sahip olduğu dinamik yapıyla daha hareketli geçmektedir.

Platformumuz size bu konuda daha iyi eğlenmeniz çok sayıda aksiyon oyunu sunmaktadır. Bunların tümünü inceleyerek, size ve arkadaşınıza güzel geleni bulabilirsiniz. Yok Edici Görevi gibi oyunlar bu yönden güzel fırsat sunmaktadır. Animasyonu geçtikten sonra tek-çift kişilik modlarından birini tercih edebilir, ardından hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun oyna için farklı ve rakiplerinizle dövüşebileceğiniz seçenekler arıyorsanız, Yenilmez Dövüşçü gibi seçenekleri de değerlendirmeniz mümkündür. Burada tüm rakiplerinizi maçlarla yenebilir, listeye adınızı kalıcı bir şekilde kazıyabilirsiniz.

Eğer atari oyunlarını seviyor ve arıyorsanız, platformumuz size uygun seçenekler de sunmaktadır. Atari tank gibi seçenekleri deneyerek eskilere dönebilir, zorlu bir maceranın içine girebilirsiniz.

İki Kişilik Nişancılık Oyunları

Oyun oyna içinde nişancılık oyunları daha sakinleştirici, düşündürücü bir yapıya sahiptir. Bu kategoride oyunlar oynamak istiyorsanız platformumuz tarafından size birçok seçenek sağlanmaktadır. Eğer Sünger Bob ve arkadaşlarını seviyorsanız, Sünger Bob Fırlatma seçeneğini deneyebilirsiniz.

Denizin içinde geçen bu oyunda güç göstergesini doldurmaya çalışmanız, ardından da robotu yapabildiğiniz en uzak noktaya fırlatmanız gerekir.  Ardından ona malzemeler fırlatarak daha uzağa gitmesini sağlayabilir, arkadaşlarınızın önüne geçebilirsiniz.

Eğer yazı özleşmişseniz Plaj Nişancısı gibi oyunları da inceleyebilirsiniz. Arkadaşınızla çift kişilik oynayabileceğiniz bu oyunda da keyifli vakitler geçirebilirsiniz. İki kişilik oyunlar evde arasında rahatlayabileceğiniz bir oyundur.

İki Kişilik Mario Oyunları

Mario her ne kadar çok eski ve klasik olsa da sevilen, unutulmayan bir yapıya sahiptir. Tek kişilik olduğu düşünülse de platformumuz oyun oyna seçenekleri arasında iki kişilik Mario oyunları da sağlamaktadır.

Mario Vahşi Dünya oyununda Mario ve Luigi karakterlerini kontrol edebilir, 10 farklı bölümden oluşan bir dünyaya adım atabilirsiniz. Her bölüm gittikçe zorlaşmakta olup, hayvanları toplayarak yerlerine yerleştirmeniz gerekir. Ancak bunları can haklarınız dolmadan tamamlamanız gerekir.

Eğer daha farklı seçeneklere bakıyorsanız, Mario ve Kaplumbağa oyununa da göz atabilirsiniz. İki kişi oynanabilen bu oyunda diğer oyuncu kaplumbağayı kontrol etmektedir. Her ikisi ayrı özelliklere sahip olduğu için dikkatli oynamanızı gerektirir.

Mario ile yarış yapmak istiyorsanız, oyun oyna için Mario Traktör Yarışını kullanabilirsiniz. İster solo modda bilgisayara karşı, isterseniz çift kişilik modda arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz. Böylece hanginizin daha iyi olduğunu görebilirsiniz.

Platformumuz online iki kişilik oyunlar üzerine daha birçok kategoride onlarca oyun sunmakta olup, bunların hepsini ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.